Indrė Kavaliauskaitė 25-ojo gimtadienio išvakarėse mėgavosi fejerverkų festivaliu Venecijoje

Indrė Kavaliauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kūrybos agentūros „AdMajesty“ vadovė, buvusi TV laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė prieš kelias dienas atšventė 25-ąjį gimtadienį, o prieš jį spėjo pailsėti ir aplankyti Italijoje gyvenančią bičiulę.

„Į Italiją pirmiausia vykau aplankyti draugės. Ji visai neseniai ten įsikūrė, tačiau yra viena artimiausių mano draugių, todėl labai rūpėjo pažiūrėti, kaip jai ten sekasi. Aplankiusi bičiulę, važiavau į Veneciją. Ten jau buvau suplanavusi susitikimą su Rimante Kulvinskyte ir Povilu Miškiniu-Eidukoniu bei dar keliais draugais“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Indrė.

Indrės Kavaliauskaitės kelionė į Italiją (12 nuotr.)
+6

I.Kavaliauskaitė atviravo: vasarą ir norėtųsi kuo daugiau laiko skirti poilsiui, pakeliauti ar tiesiog pabūti gamtoje, tačiau veikla kūrybos agentūroje neleidžia visiškai atitrūkti nuo darbų. Dažniausiai Indrės kelionės turi išsitekti savaitgalyje, pastaroji išvyka buvo ne išimtis. Kelionė iš viso truko vos keturias dienas, o po jos Indrė nėrė atgal į darbus.

Indrė Kavaliauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.

„Įsimintiniausias dalykas visoje kelionėje – Venecijos fejerverkų festivalis „Festa del Redentore“. Tai kasmetinė šventė Venecijoje, skirta siaubingos maro epidemijos, kuri siautė 1576 m. ir nusinešė apie 50 tūkst. gyvybių, pabaigos paminėjimui. Ši šventė Venecijos gyventojams – didesnė nei Naujieji metai. Venecijiečiai šventei pradeda ruoštis nuo ankstaus ryto – dekoruoja savo valtis ir terasas. Galiausiai vakare išplaukia į kanalus, išeina į gatves, organizuoja iškylas lauke ir drauge laukia fejerverkų“, – pasakojo I.Kavaliauskaitė.

Indrė Kavaliauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Paklausta, kaip pasisekė su oru, Indrė pasakojo, kad Italijoje juos pasitiko žvėriškas karštis. Tiesa, nors saulė švietė nuolatos, atostogaujantiems pasimėgauti saulės voniomis nebuvo nei vietos, nei laiko. „Antra vertus, kai tiek visko gražaus reikia aplankyti ir pamatyti, gulėti atokaitoje nebuvo net minčių“, – teigė mergina.

Indrės gimtadienis – liepos 24-ąją, todėl kelionės metu mergina gimtadienį pradėjo švęsti iš anksto.

„Fejerverkų fiesta ir šventiška vakarienė buvo tarsi įžanga į gimtadienį. Tačiau tuo gimtadienis tikrai nesibaigė. Labai juos mėgstu, visada švenčiu ir ypač laukiu“, – portalui Žmonės.lt sakė I.Kavaliauskaitė.

Indrė Kavaliauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Praėjusį savaitgalį, vos grįžusi iš kelionės, gimtadienį Indrė atšventė su būriu draugų ir, kaip juokiasi, tai buvo visgi šioks toks jubiliejus – 25 metai.

„Per šį gimtadienį siurprizų buvo daug – darbe pasveikino su balionais, atvirukais, gėlėmis. Ryte mane pasitiko išpuošta darbo vieta, plūdo smagūs sveikinimai. Viena draugė atsiuntė į darbą didžiausią krepšį pilną vaisių, o bičiulė ir kolegė R.Kulvinskytė mane pasveikino parašydama savo tinklaraštyje įrašą „Mergaitė, kuri negirdėjo žodžio NE“, skirtą man. Vakare gimtadienio šventėje dainas dovanojo Urtė Šilagalytė, Martynas Kavaliauskas ir dar viena draugė, kuri turi nuostabų balsą, bet vis neišdrįsta viešai dainuoti“, – šventės įspūdžiais dalijosi Indrė.

Indrė Kavaliauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Skaitykite daugiau