Indrė ir Mantas Stonkai švenčia 6 metų santuokos sukaktį: „Geriausias laikas, kai būname kartu“

Indrė Stonkuvienė ir Mantas Stonkus / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-01 16:46
Viena gražiausių pramogų pasaulio porų – Indrė ir Mantas Stonkai šiandien švenčia 6-ąsias vestuvių metines. Indrė atvira: dabar jai didžiausia dovana – laikas su šeima.

„Kaip tik dabar ir švenčiame. Kaip normali šeima – visi drauge. Su filmuku ir vaikais, su cepelinais – visi kartu“, – pasakoja Indrė.

„Geriausias laikas – kai būname kartu. Dovanojame save ir savo laiką vienas kitam bei vaikams. Turbūt, mūsų veikla ir užimtumas pakeitė vertybes. Dabar man geriausia dovana galbūt kitiems ir juokingai atrodys. Bet ji – kai galime sukristi visi į lovą ir valgyti cepelinus, žiūrėti šeimos filmuką“, – pasakojo jaukia švente besidžiaugianti žinoma moteris.

Žmonės.lt primena, kad Indrė ir Mantas susituokė 2011 m. spalio 1 d. Kaišiadorių rajone esančioje Žąslių bažnyčioje. Pora kartu buvo jau trejus metus. Tuomet Indrė Augustaitytė pasirinko vyro pavardę ir tapo Stonkuviene.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Šeima augina du vaikus – dukrytę Ceciliją ir sūnų Pranciškų. Mažosios Stonkų atžalos jau užkariavo gerbėjų širdis – jie dažnai pasirodo tiek mamos, tiek tėčio socialiniuose tinkluose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai