Indrė Burlinskaitė skina laurus – Latvijos bikinio fitneso varžybose užėmė 5 vietą

Indrė Burlinskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-03 21:27
Grupės „Kitokios“ atlikėja ir fitneso varžybų dalyvė Indrė Burlinskaitė (28) sekmadienį savo jėgas išbandė kultūrizmo, fineso ir bikinio fineso čempionate Latvijoje. Pirmasis bandymas užsienyje Indrei buvo sėkmingas: ji užėmė net penktąją vietą ir namo grįžta su taure.

I.Burlinskaitė į fitneso varžybas užsienyje išvyko pirmą kartą – prieš jas kalbinta atlikėja teigė, kad nori pasisemti patirties ir tvirtai žino, kad tai bus pirmas žingsnelis, tačiau tikrai ne paskutinis užsienyje vykstančiuose fitneso čempionatuose.

Užsienyje debiutavusiai I.Burlinskaitei pirmas bandymas buvo sėkmingas: Latvijoje ji pateko į finalinį šešetuką ir užėmė penktąją vietą.

Tokie rezultatai I.Burlinskaitę labai nudžiugino, mat prieš varžybas ji su treneriu teigė, kad apie aukštas vietas kol kas nesvajoja, mat reikia įgauti patirties skirtingose varžybose. Akivaizdu, kad fortūna Indrei šypsosi jau nuo pat pradžių.

„Džiugu, bet norisi tobulėti. Mano tikslas – iškovoti prizinių vietų Rinaldo Česnaičio vadovaujamam klubui „Tauras“. Kol kas eksperimentuoju“, – Žmonės.lt sekmadienio vakarą sakė Indrė.  

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Indrė prisipažino: šįkart scenoje ji pasirodė šiek tiek priaugusi svorio. „Per kelias savaites mano svoris šoktelėjo nuo 52 iki 56 kilogramų. Liesos dabar net ir sporte nebemadingos, – juokėsi Indrė. – Man gera scenoje, tačiau norėdama idealios figūros turiu kaip reikiant padirbėti. Esu sau labai griežta. Susitvarkysiu savo minusus ir bus, kaip aš noriu.“ 

Žmonės.lt primena, kad neseniai Lietuvoje vykusiame čempionate bikinio fitneso kategorijoje I.Burlinskaitė užėmė šeštąją vietą.

Po šių varžybų mergina įgavo pasitikėjimo savimi ir su treneriu nusprendė jėgas bandyti užsienio čempionatuose.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai