Indrė Burlinskaitė: nuo erotinių fotosesijų iki kraujo donorystės

Indrė Burlinskaitė / Žilvino Sidaravičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kadaise Indrė Burlinskaitė pozavo erotinėse fotosesijose, priklausė šviesiaplaukių „Olialia“ mergaičių būriui, tačiau pastaruoju metu ji džiugina gerbėjus pavydėtina laikysena ir reputacija. Indrė ir perspektyvi fitneso sportininkė, ir merginų grupės narė. Dabar paaiškėjo, kad jau ne vienerius metus atlikėja yra kraujo donorė.

Jūsų dėmesiui – interviu su grupės „Kitokios“ nare I.Burlinskaite.
 
Kada susidomėjai neatlygintina kraujo donoryste?

Beveik  prieš dvejus metus. Tai man buvo savotiškas išbandymas. Labai bijau kraujo nuo mažens. Prisimenu, kai daktaras dūrė į pirštą, aš ranka iš baimės užsidengiau akis.

Kokia buvo pirmoji Tavo donorystė? Ar nebijojai adatų, ar nealpai?

Ypatingai bijojau, buvo labai silpna.Ypač tada, kai pamačiau tekantį kraują. Stengiausi tai pamiršti, kalbėti, bendrauti. Tačiau po procedūros jaučiausi nuostabiai, suprasdama, jog kažkam mano donorystė padės pasveikti, o gal net išgelbės gyvybę.

Nuo šiandien prasideda Neatlygintinos kraujo donorystės turas po Lietuvą. Kaip galėtum paskatinti žmones prisidėti prie gerumo akcijos? Kodėl tai svarbu?

Padėti silpnam – pats gražiausias ir kilniausias dalykas. Mes turime daryti gerus darbus, rodyti pavyzdį savo vaikams, kad jie užaugtų kilnūs ir dori žmonės.

Ar niekada nesvajojai tapti gydytoja ir gelbėti žmonių gyvybes?

Būsiu atvira: medike būti negalėčiau – esu tam per silpna.

Tu daug sportuoji, kokybiškai maitiniesi.  Kaip manai, ar sveiką gyvenimo būdą propaguojančių žmonių kraujas yra kokybiškesnis?

Manau, kad taip. Esu įsitikinusi, jog sportininkų kraujas yra pats sveikiausias. Narkotinės medžiagos, alkoholis, nikotinas – tai didžiausi sveikatos priešai.

Kokia apskritai Tavo nuomonė apie donorystę? Ar sutiktum, kad po Tavo mirties organai būtų paaukoti?

Manau, kad taip, o kodėl gi ne... Šiaip ar taip, kam po mirties būsiu reikalinga?

Indrė Burlinskaitė kultūrizmo varžybose / „Caramela Photography“ nuotr.

Informacija api renginį

Primename, kad šiandien, ketvirtadienį, Vilniuje prasideda Neatlygintinos kraujo donorystės turas po Lietuvą. Atidarymos renginys-koncertas vyks Vinco Kudirkos aikštėje, prie Vyriausybės pastato. Jame visi galės paaukoti kraujo ir nemokamai pasiklausyti garsiausių šalies atlikėjų.

Pasirodymus surengs grupė „Kitokios“ su Indre Burlinskaite priešakyje, „Rebelheart“, „Išjunk šviesą“, „Tautinis Brandas“, DAR, Eva, Kąstytis Kerbedis, Radžis Aleksandrovičius, Vytautas Šiškauskas, „Agentūra“, „Pikaso“, DJ Modessthe Sound.

Paaukoti kraujo bus galima nuo vidurdienio, o koncertas prasidės nuo 17:30.

Skaitykite daugiau