Indrė Burlinskaitė įsiamžino sportiškoje fotosesijoje: „Tai staigmena mano treniruojamai merginai“

Viktorija Jakovleva ir Indrė Burlinskaitė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sportas jau seniai tapo neatsiejama grupės „Kitokios“ narės Indrės Burlinskaitės (29) gyvenimo dalimi. Sveiku gyvenimo būdu ji stengiasi užkrėsti ir kitus – jau kurį laiką trenere klube „The Muscle Makers“ dirbanti Indrė vieną iš savo klienčių – 25-erių Viktoriją Jakovlevą – nusprendė pradžiuginti originalia staigmena – surengti jai fotosesiją.

„Treniruotėse sunkiai dirbame, tad retkarčiais norisi merginas ir pradžiuginti mažomis staigmenomis, kurios pakeltų nuotaiką, suteiktų dar daugiau motyvacijos sportuoti“, – 15min kalbėjo Indrė.

Pasak jos, mažos smulkmenos stiprina draugystę, o drauge praleistas laikas kelias šiltus prisiminimus. „Su sportuojančiomis merginomis bendraujame ir už sporto salės ribų. Manau, ne vienai merginai padėjau siekti savo tikslų – sudariau mitybos planą, sporto programą, prižiūriu jas ir mokau treniruotis, motyvuoju, palaikau, kai norisi pasiduoti, pastumiu į priekį, jei reikia. Tačiau didžiausią darbą jos atlieka pačios“, – sakė Indrė.

Viktorija Jakovleva ir Indrė Burlinskaitė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Jos klientė Viktorija į Indrę kreipėsi turėdama panašius tikslus, kaip ir daugelis dailiosios lyties atstovių, jos tikslas – sutvirtinti kūną ir pagražinti kūno linijas. Tiesa, Viktorijai jau pavyko atsikratyti 5 kilogramų, nors šie jai ir nebuvo pagrindinis tikslas, svarbiausia buvo sutvirtėti.

„Viktorija pas mane atėjo jau būdama gražaus kūno sudėjimo. Todėl akcentuoti tų kilogramų nesinori, daug svarbiau, kad ji dabar jaučiasi ir atrodo puikiai“, – sakė Indrė.

Viktorija Jakovleva ir Indrė Burlinskaitė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Kaip pokyčius vertina pati Viktorija? „Teigiamai! Sustiprėjo raumenys ir visas kūnas, akivaizdžiai pagražėjo kūno linijos. Dėl taisyklingo mitybos plano ir sporto programos į gerą pasikeitė ir savijauta, pagerėjo nuotaika. Po treniruotės visuomet išeinu kupina jėgų ir pozityvumo. Atrodo, jog galėčiau kalnus nuversti, taip ir norisi nesustoti ir eiti tik pirmyn“, – 15min kalbėjo Viktorija.

Mergina sako esanti labai patenkinta darbu su Indre. Pasak jos, malonu stebėti, kaip Indrė džiaugiasi savo klienčių pasiekimais. „Kartais atrodo, jog nesugebėsi atlikti kurio nors pratimo, bet Indrė visada padrąsina, atrodo lyg perduoda kažkokį energijos srautą, kurį tu pagauni ir tikrai matai, kad vis dėlto tu gali. Jos dėka pasiekiau to, ko anksčiau pačiai niekaip nepavykdavo.

Viktorija Jakovleva ir Indrė Burlinskaitė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Viktorija Jakovleva ir Indrė Burlinskaitė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Anksčiau galvojau, jog sportas yra nuobodu, tam tikras maistas – neskanu. Bet pastebėjau, jog iš tikrųjų yra visai ne taip. Pasirodo yra tikrai skanių patiekalų! Reikia tik netingėti, pasidomėti, pagaminti ir mėgautis“, – sakė Viktorija.

Šiandien ji sako nežadanti sustoti ir planuoja toliau neapleisti treniruočių. „Svarbiausia nepalūžti sunkiais gyvenimo momentais ir nenuleisti rankų, nes sportas tikrai padeda išgyventi sunkumus, jis yra geras antidepresantas. Užsikrauni pozityviomis mintimis ir atsiranda didelis noras siekti užsibrėžtų tikslų, juos įgyvendinti“, – tikina mergina.

Viktorija Jakovleva ir Indrė Burlinskaitė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Fotosesiją Indrė vadina „mažyčiu saldžiu prieskoniu prie juodo kasdienio darbo sporto salėje“. Dėl šių kadrų merginų makiažu rūpinosi vizažo meistrė Indrė Ramanauskė iš „IndRa makeup artist“, merginas puošė „Sportland“.

Daugiau fotosesijos akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Indrė Burlinskaitė su savo treniruojama mergina įsiamžino sportiškoje fotosesijoje (41 nuotr.)
+35
Skaitykite daugiau