Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva tapo asmeninėmis trenerėmis: sporto klube padeda moterims

Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-14 16:09
Grupės „Kitokios“ narės Greta Lebedeva ir Indrė Burlinskaitė pasinėrė į naują veiklą: sporto klube „Muscle Makers“ Vilniuje jos nuo mėnesio pradžios dirba asmeninėmis trenerėmis. Bendraudamos su Žmonės.lt merginos džiaugiasi: klienčių jau dabar netrūksta, o ir darbas joms – hobis.

Pastaruoju metu G.Lebedeva ir I.Burlinskaitė viešumoje šmėžuoja retai. Sako, nesirodo sąmoningai – turi tiek veiklos, kad papildomo dėmesio nereikia. „Viešumos vengiame sąmoningai. Bet kokios reklamos mums nereikia, filmuotis laidose vien tam, kad pasirodytume, irgi nesinori. Savo laiko nešvaistome ir dalyvauti sutiktume tik mums tikrai naudinguose projektuose“, – Žmonės.lt sakė I.Burlinskaitė.

Gyvena ramiai, bet intensyviai. Kaip ir anksčiau, dirba žaidimų vedėjomis, koncertuoja, o nuo liepos 1-osios į pareigų sąrašą įtraukė dar vieną darbovietę – tapo asmeninėmis trenerėmis sporto klube.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Mūsų dienos yra pakankamai aktyvios. Be šiandieninės sportinės veiklos ir pareigų naujame amplua turime ir daugiau darbų. Kasryt keliamės labai anksti – 3.30 valandą, ir einame vesti žaidimus per BetGames.tv. Dirbame iki 10 val. ryto, grįžusios namo užsiimame kitais rūpesčiais, o vėliau keliaujame į sporto klubą. Jei pavyksta, pasportuojame pačios, o tada padedame kitiems žmonėms. Taip pat, karts nuo karto koncertuojame. Artimiausiu metu neplanuojame ir šioje srityje nieko keisti“, – vardija I.Burlinskaitė.

Kada merginos ilsisi? „Laiko užtenka viskam: ir darbui, ir poilsiui, ir mylimiems žmonėms. Mes labai apsukrios moterys, ne kokios tinginės – visad ant kojų“, – šypsosi I.Burlinskaitė.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Nori padėti

Sporto klube I.Burlinskaitė ir G.Lebedeva dirba jau pora savaičių, ir į darbą eina labai noriai. „Tiek aš, tiek ir Greta kol kas dirbame tik su moterimis. Manau, jog geriausia pagalba žmogui suteikti gali tada, kada pats viską išgyvenai savo kailiu. Mudvi su Greta esame baigusios studijas Edukologijos universitete, tačiau geriausios įgytos žinios, kuriomis dabar galime pasidalinti su kitomis moterimis bei merginomis,tai asmeninė patirtis“, – sako Indrė.

Kuri – Greta ar Indrė – turi daugiau klienčių? „Klienčių turime abi. Visos, norinčios sportuoti su manimi ar Greta, gali atvykti i sporto klubą „Muscle Makers“ Vilniuje. Ten mus ir suras. Taip pat, laukiame laiškų „Facebook“ paskyrose“, – šypsosi pašnekovė.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Anot I.Burlinskaitės, dirbti sporto klube jai patinka, nes motyvuoja noras padėti kitoms moterims. Ji ir Greta klientes moko taisyklingai atlikti pratimus, konsultuoja, sudaro individualias sporto programas, mitybos planus.

„Tai buvo mano svajonė – padėti moterims atrodyti gražiai, jaustis gerai, labiau pasitikėti savimi“, – sako I.Burlinskaitė.

Be to, juk taip smagu kasdien darbe susitikti geriausią draugę: „Mes puikiai sutariame, kartu esame jau daug metų. Esame puikios draugės, puikios kolegės. Nuolat papildome viena kitą. Mums gerai, nes galime viena kitai padėti. Tai viena, tai kita stumteli priekin... Labai smagu turėti tokią draugę kaip Greta.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai