Indra Dovydėnaitė su vyru Dovu Serapinu atidarė dizaino studiją: „Esame didžiausi vienas kito kritikai“

Indra Dovydėnaitė (kairėje), Dovas Serapinas ir Rūta Rimšelienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-07 19:50
Trečiadienio pavakarę sostinėje duris atvėrė dizaino studija „I+D“. Trys menininkai – Indra Dovydėnaitė, Dovas Serapinas ir Rūta Rimšelienė – nuo šiol Vilniaus gyventojų ir svečių lauks po vienu stogu.

„Visada galvojau, kad kiekvienas žmogus turi daryti savo darbą. Turiu omeny, kad tu gali gilintis tik į vieną sritį ir ją gerai išmanyti, todėl niekada nesigriebiau aksesuarų kūrimo ar kažkas panašaus. Rūta (Rimšelienė, garsi avalynės dizainerė – red. past.) pažįstu nuo seniau ir man labai patinka jos kūryba. Pagalvojau, kad būtų labai įdomu ir smagu kažką padaryti kartu, o paskui sužinojau, kad ir ji neturi savo studijos. Taip ir gimė idėja ir pagalvojome, o kodėl gi ne?“, – apie idėją suburti tris menininkus po vienu stogu portalui Žmonės.lt pasakojo I.Dovydėnaitė.

Kai draugėn sueina dvi moterys, tuomet reikia ir vyro, tuomet Indra prikalbėjo prie jų prisijungti savo sutuoktinį – interjero dizainerį D.Serapiną.

Paklausta, ar dirbti kartu su vyru drauge yra sunku, I.Dovydėnaitė teigė: „Mes taip seniai kartu dirbame, tai jau tapo mūsų buities dalimi. Mes esame vienas kito didžiausi kirtikai. Būti vienam kito klientui yra sunkiausias uždavinys, nes visada vyksta kova. Pavyzdžiui, net ir dėl tos pačios studijos. Aš sakau, kad noriu to ir ano, o jis grūmoja, kad aš esu blogiausia klientė, kurią jam yra tekę turėti (juokėsi).“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kodėl dizaino studija pavadinta „I+D“? „Dovas nenori pripažinti, bet tai iš pradžių buvo kaip mano asmeninis logotipas – Indra Dovydėnaitė. Po to jis tapo Indrė ir Dovas, o galiausiai – jo interjero dizaino firmos logo. Šis logotipas yra labai smagus reikalas, nes mūsų pirmas vaikas šias raides pažino pirmiausiai. Anot jo, tai Indrutės ir Dovuko raidės“, – juokėsi dizainerė.

Į naujos dizaino studijos atidarymą susirinko gausus būrys Indros, Dovo ir Rūtos bičiulių, kolegų ir klientų. Visus juos pasitiko vitrinose stovinčios dvi gyvos manekenės, pasipuošusios I.Dovydėnaitės kurtomis suknelėmis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai