Indijos Nepriklausomybės minėjime Vilniuje – Bolivudo žvaigždė ir garsūs šokėjai

Indijos Nepriklausomybės minėjimas / Liudo Masio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmadienį Vilniuje buvo minima 70-oji Indijos Nepriklausomybės diena. Indijos ambasadorius Lenkijai ir Lietuvai Ajay Bisaria kartu su Indijos Garbės konsulu Lietuvai Rajinder Kumar Chaudhary sveikino atvykusius garbius svečius.

Į šventę, vykusią viešbučio „Kempinski“ salėje, atvyko Vilniaus universiteto rektorius prof. Artūras Žukauskas, premjeras Algirdas Butkevičius, kultūros ministras Šarūnas Birutis, Indijos-Baltijos prekybos rūmų vadovas Gediminas Citukas, žurnalistė, laidų vedėja Edita Mildažytė, Užsienio reikalų ministerijos, ambasadų ir konsulatų atstovai.

Bolivudo aktorius Sanjay Duttas / Liudo Masio nuotr.

Tačiau daugiausiai nuostabos sukėlusiu svečiu tapo tiesiai iš filmavimo aikštelės atvykęs garsus Bolivudo aktorius Sanjay Dutt.

Ambasadorius Ajay Bisaria pasidžiaugė, kad „India įžengia į aštuntąjį savo nepriklausomybės dešimtmetį ir aukštai kelia galvą, užimdama sparčiausiai besivystančios šalies statusą“.

Svečiai mėgavosi ne tik indiškais valgiais, bet ir klasikinio šiaurės Indijos kathak stiliaus šokėjų Sonali Sharmos ir Harish Gangani pasirodymu.

Vilniečiai ir sostinės svečiai šį pasirodymą taip pat galės išvysti visiškai nemokamai šį antradienį, rugsėjo 6 d.18.00 val. Vilniaus universiteto Teatro salėje (Univeriteto g. 3, Vilnius).

Indijos Nepriklausomybės minėjime Vilniuje – žymūs šokėjai ir Bolivudo aktoriai (88 nuotr.)
+82
Skaitykite daugiau