Indijos mados kūrėjai susitiko su žymiausiais Lietuvos grožio ir mados industrijų atstovais

Indijos mados kūrėjai susitiko su žymiausiais Lietuvos grožio ir mados industrijų atstovais / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-16 12:49
Jau šią savaitę Vilniuje vyks neeilinis mados renginys. Indijos nepriklausomybės dienos 70-ųjų metinių proga garsūs aukštosios mados Indijos dizaineriai „Shantanu & Nikhil“ pristatys savo 2017 rudens-žiemos kolekciją, pavadinimu „The Regiment“ (liet. „Rėžimas“).

Pirmą kartą dizaineriai ir Lietuvos mados bei grožio atstovai susitiko senamiesčio širdyje. Dienos metu jie aplankė Vilniaus senamiestį ir buvo maloniai nustebinti: „Nuostabus miestas ir nepaprasto grožio architektūra. Mes sužavėti“.

Shantanu Mehra ir Nikhil Mehra su Lietuvos grožio ir mados pasaulio atstovais

„Shantanu ir Nikhil labai intelektualūs, gražūs, madingi ir talentingi vyrai. Jų kurtos suknelės absoliučiai tobulos – sako įvaizdžio dizainerė Deimantė Kazėnaitė. – Man labai patinka kolekcijos griežtumas ir militaristinė tema. Labai nekantrauju, kada galėsiu demonstruoti jų rūbus. Vieną jų suknelę jau įsimylėjau, tikiuosi, jog būtent ją ir demonstruosiu kolekcijos pristatymo metu.“

Shantanu Mehra ir Nikhil Mehra yra brolių dizainerių duetas. 1999 metais jie įkūrė „Shantanu & Nikhil“ prekinį ženklą, kuris priklauso aukštajai madai. Dizainerių darbai pasižymi gyvybiška spalvų gama ir grakščiais siluetais. Jų kuriami drabužiai gali būti pritaikomi įvairaus skonio žmonėms. Jų kolekcijose galima rasti ir tradicinių indiškų kostiumų ir gatvės mados drabužių. „Shantanu & Nikhil“ puikiai derina konservatyvaus ir šiuolaikinio požiūrio mados elementus.

„Džiaugiuosi galėdamas pakviesti savo draugus, vienus garsiausius Indijos aukštosios mados dizainerius „Shantanu & Nikhil“ ir supažindinti su Lietuvos grožio pasaulio atstovais. Lietuvą dažnai lankau ir pamačiau, jog čia mados ir kultūros pasaulis klesti. Esu laimingas turėdamas progą Indijos nepriklausomybės dienos šventę padaryti dar svaresne“, – pasakojo verslininkas Utsava Kasera.

„Shantanu & Nikhil“ susižavėjo lietuvaičių grožiu „Shantanu & Nikhil“ kolekcija atspindi stiprios ir nepriklausomos moters įvaizdį. Man patinka jų kostiumų kirpimai, labai skoninga ir įdomu. Visa kolekcija kruopščiai išbaigta. Esu anksčiau demonstravusi militaristinio stiliaus drabužius ir esu įsitikinusi, kad tai bus dar viena puiki kolekcija“, – įspūdžiais po susitikimo su dizaineriais dalijasi modelis-stilistė Asta Valentaitė.

Dizaineriai įkvėpimo šiai kolekcija sėmėsi iš Indijos karinių oro pajėgų, karinio jūrų laivyno ir armijos uniformų. Drabužius puoš rankų darbo antpečiai, senovinio stiliaus apvalios sagos ir medalionai.

Išskirtinis kolekcijos akcentas – Chriso Bangle kurtais Swarovski kristalais puoštos segės.

„Dirbau su garsiais Gucci mados namais, Hugo Boss prekiniu ženklu ir kitais garsiais dizaineriais, tačiau man dar neteko susidurti su Indijos aukštąją mada. Labai džiaugiuosi, jog galėsiu bendradarbiauti su tokio lygio dizaineriais ir demonstruoti jų kurtus kostiumus“, – sako garsus modelis, Monika Račiūnaitė.

„Shantanu & Nikhil“ kolekcija atspindi prekinio ženklo viziją – norą atstovauti modernios šiuolaikinės Indijos dvasią, simbolizuojančią progresyvumą bei unikalumą.

„Tai aukšto lygio kolekcija, su visai kitokiu požiūriu į madą. Struktūros ir spalvų derinimas gana europietiškas, tačiau kartu labai ryškūs ir indiški elementai“ – teigia rūbų dizainerė, Daiva Urbonavičiūtė.

Pristatymo metu susijungs dvi skirtingos kultūros. Lietuvos modeliai demonstruos Indijos aukštosios mados dizainerių drabužius. Taip Vilniuje bus paminėta Indijos nepriklausomybės diena ir šalių partnerystė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai