Indie muzikos dievaitis Father John Misty sostinėje surengė įspūdingą koncertą

Father John Misty koncertas / Irmanto Gelūno / „Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-14 22:31
Lietingą trečiadienio vakarą Vilniaus Universiteto Botanikos sode Kairėnuose pasirodė Joshas Tillmanas, geriau žinomas Father John Misty vardu. Indie muzikos šamanu vadinam muzikantui tai buvo pirmoji viešnagė Lietuvoje.

Šiandien repo pasaulis turi Vince‘ą Staples, pop muzika – Cardi B, o indie scenos favoritas – būtent Father John Misty. Jis pralaužė daug ledų ir ne kartą pats save nustebino savo pareiškimais. Jo muzikos klauso tie, kurie ją iš tiesų girdi ir supranta. Taip buvęs garsios grupės „Fleet Foxes“ būgnininkas tapo tikra indie muzikos klasika ir hipsterių numylėtiniu.

Jo dainų tekstai, įžvalgos ir filosofija yra kažkas. Ne visi yra tokie geri kalbėtojai ir pasakotojai kaip jis. Jam tai duota. Tiesa, jis nepamiršta savo istorijos ir už viską yra dėkingas savo žmonai video menininkei Emmai Elizabeth Tillman. Jis atviras, savim pasitikintis bei besižavintis, kalbus ir iškalbingas veikėjas. Jo humoras, pasaulėžiūra ir patirtys jį išskiria iš kitų. Štai kodėl jį labai mėgsta žiniasklaida ir įvairūs pokalbių šou.

Father John Misty koncertas / Irmanto Gelūno / „Žmonės Foto“ nuotr.
Father John Misty koncertas / Irmanto Gelūno / „Žmonės Foto“ nuotr.

Sklando gandai, kad jis jau davė 50 tūkstančių interviu. Nieko nuostabaus, kad jo vardas linksniuojamas su Kanye Westu, broliais Gallagheriais ir kitais muzikos pasaulio blogiukais. Beveik viskas, ką jis darė pastaruoju metu tapo virusu. Kiekviena jo citata tapdavo antrašte. Jis dramatiškas ir kandus. Kartais arogantiškas ir net bjaurus. Ir trolina jis viską ir visus. Dar visai neseniai jis galėjo išlįsti iš tavo šaldytuvo, apginti nekenčiamiausią Kanados grupę „Nickelback“ ar išdėti į šuns dienas Prezidentą Trumpą. Dabar jis nebeturi twitterio ir instagramo paskyrų, o jo feisbuko puslapis skirtas tik muzikai.

Jis apdovanotas „Grammy“, patikrintas didžiųjų festivalių ir rimtų leidybinių kompanijų. Paskutiniai Father John Misty įrašai „Pure Comedy“ ir „God's Favorite Customer“ padarė jį folk roko superžvaigžde. Visi jo albumai nuolat patekdavo į metų geriausių sąrašus. Šiandien jo paslaugomis naudojasi kiti A lygos artistai. Jis rašo dainas tokiems vardams kaip Lady Gaga ir Beyonce. Dar jis filmavosi Lanos Del Rey klipe ir dainuoja apie virtualų seksą su Taylor Swift. 

Žmonės.lt

Temos:

Muzika Koncertas

Naujausi straipsniai