Improvizuotoje Vilijos Matačiūnaitės fotosesijoje – nuotaikingos asmenukės su krepšininkais

Mindaugas Kuzminksas, Vilija Matačiūnaitė ir Antanas Kavaliauskas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Vilija Matačiūnaitė – tikra krepšinio aistruolė, todėl susitikti su Lietuvos rinktinės krepšininkais gyvai jai – smagi ir įsimintina pramoga. Padainavusi iš Europos čempionato grįžusios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės sutiktuvėse, V.Matačiūnaitė pasinaudojo proga ir renginio užkulisiuose įsiamžino su sutiktais krepšininkais.

Europos krepšinio čempionate sidabro medalius iškovojusią Lietuvos krepšinio rinktinę pirmadienį Vilniaus rotušės aikštėje pasitiko tūkstantinė aistruolių minia.

Gausiai susirinkę gerbėjai laimingiems krepšininkams dovanojo ovacijas ir palaikymo šūksnius, į sceną lipę garsūs dainininkai vienas po kito sportininkams traukė dainas. Tiesa, dainuoti krepšininkų sutiktuvėse sutiko ne visi čia pakviesti atlikėjai.

Mantas Kalnietis ir Vilija Matačiūnaitė

Iškilmingų sutiktuvių metu į sceną lipo ir dainininkė V.Matačiūnaitė. Ji susirinkusiai publikai ir iš čempionato grįžusiems krepšininkams skyrė naujausią savo dainą „Meilės debesy“.

Vėliau uždainavo darsyk – drauge su minia ir rinktine užtraukė Marijono Mikutavičiaus hitą „Dabar geriausi mūsų vakarai“. 

O nulipusi nuo scenos toli nepabėgo – patraukė į pačią Rotušę, kur pasinaudojo proga pabendrauti su džiugiai nusiteikusiais krepšininkais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Iškilmingame sidabrinės rinktinės sutikime krepšininkus lydėjo jų žmonos ir draugės

Drauge su sportininkais V.Matačiūnaitė net surengė improvizuotą fotosesiją – čiupusi mobiliųjų telefoną su keliais krepšininkais įsiamžino linksmose asmenukėse. 

Mantas Kalnietis ir Vilija Matačiūnaitė

„Ar matėt kada nors laimingesnį žmogų? Ateinu prie Manto Kalniečio ir klausiu: „ar galiu su jumis nusifotografuoti?“ Jis atsako: „Ne! Tai gal aš galiu su jumis nusifotografuoti?“ Whaaaaaaat? Už ką man taip pasisekė? Man net vyručiai medalius uždėjo! O Mindaugas Kizminskas leido jam atgal ant kaklo tą nuostabų sidabro luitą pakabinti!!! Kalėdų šįmet nebebus!“ – vietoje nenustygo V.Matačiūnaitė. 

Mantas Kalnietis ir Vilija Matačiūnaitė

Žmonės.lt dainininkė pasakojo greta krepšininkų patyrusi vien geriausias emocijas – o kaip kitaip, jei patys sportininkai tokie nuotaikingi? 

Štai M.Kuzminskas pats pasisiūlė asmenukę su V.Matačiūnaite ir Antanu Kavaliausku įamžinti – matai, jo rankos ilgesnės, jam paprasčiau nei dainininkei stiebtis. 

Mantas Kalnietis ir Vilija Matačiūnaitė

Smagiai nusiteikusio būta ir A.Kavaliausko – kai Vilija fotografavosi su Pauliumi Jankūnu, šis nedvejodamas „įšoko“ į kadrą. 

Be to, vyrai panoro, kad V.Matačiūnaitė pati pajaustų sidabrinės pergalės skonį – ėmė ir užkabino savo medalius ant josios kaklo. 

Gražus ir šiltas krepšininkų dėmesys V.Matačiūnaitės veide užklijavo plačią šypseną: teigiamos emocijos dainininkės nepalieka jau antrą dieną.

Improvizuota Vilijos Matačiūnaitės fotosesija su Lietuvos krepšinio rinktine (11 nuotr.)
+5
Iš Lilio grįžusius krepšininkus sveikino jų antrosios pusės ir atlikėjai (82 nuotr.)
+76

Skaitykite daugiau