Įmantri suknelė išryškino šokiruojamai ploną Keiros Knightley liemenį

Keira Knightley / „Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-05 08:50
Aktorė Keira Knightley (28 m.) antradienį Paryžiuje pademonstravo šokiruojamai ploną savo liemenį.

Britų kino žvaigždė antradienį su vyru Jamesu Rightonu stebėjo naujausios mados namų „Chanel“ kolekcijos pristatymą, o į jį atėjo, kaip ir pridera, pasipuošusi „Chanel“ suknele.

Tik šioji suknelė sukėlė ypač daug kalbų internetinėje erdvėje – viršutinė ir apatinė jos dalys yra plačios, o ties liemeniu priglunda prie kūno. Taip sukuriama ypač plono liemens iliuzija. Tačiau kadangi Keiros Knightley liemuo yra labai smulkus ir be jokių optinių apgaulių, ši suknelė jį paplonino taip, kad toks šokiruojamas plonumas tiesiog atima žadą.

„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.

Kūno įvaizdžio ekspertė ir terapeutė Marisa Peer išreiškė susirūpinimą, kad žiūrėdamos į taip atrodančią garsią aktorę jaunos panelės gali klaidingai įsivaizduoti, jog ir jos gali turėti tokį liemenį.

„Keiros kūno tipas yra labai neįprastas – ji turi labai mažas krūtis ir yra natūraliai labai liekna. Tiesiog toks natūralus jos kūno sudėjimas. Tačiau problemos prasideda, kai jaunos merginos mato jos nuotraukas kaip šios (iš „Chanel“ pristatymo, – red. past.) ir užsimano tokio pat plono liemens, net jeigu jų kūno tipas yra visai kitoks ir tokio liemens joms turėti tiesiog neįmanoma“, – dailymail.co.uk kalbėjo Marisa Peer.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai