Ilka Adams ir Andrius Pauliukevičius pristatė dukrą: pasidalijo pirmagimės nuotraukomis

Ilka Adams ir Andrius Pauliukevičius su dukra/Vitalijos Jakovonienės ir asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-28 17:03
Jau daugiau nei mėnesį asmeninė trenerė ir sveikos mitybos specialistė Ilka Adams su vyru, treneriu Andriumi Pauliukevičiumi gyvena naujais – tėvystės – rūpesčiais ir džiaugsmais. Kaip rašė Žmonės.lt, balandžio 21-ąją porai gimė dukra, kurią pavadino Adrianos Estelles vardu.

„Kadangi Namibijoje, iš kur esu kilusi, įprasta duoti dvigubą vardą, visuomet tokio norėjau ir savo dukrai. Pirmasis  vardas Adriana – mano mamos garbei. Šis vardas – mamos antrasis. O kitas vardas Estelle – priklausė amžiną atilsį mano tetai, mamos seseriai. Taigi, mūsų dukra – Adriana Estelle Pauliukevičiūtė“, – gimus naujagimei pasakojo Ilka Adams. 

Praėjus daugiau nei mėnesiui po mergaitės gimimo, žinoma pora su Žmonės.lt portalu pasidalijo dukros Adrianos Estelles nuotraukomis ir užfiksuotomis šeimos akimirkomis.

Ilka Adams su dukra/Vitalijos Jakovonienės nuotr.
Ilka Adams su dukra/Vitalijos Jakovonienės nuotr.

Primename, kad planavusiai gimdyti natūraliu būdu Ilkai buvo atliktas cezario pjūvis. Balandžio 19-ąją prasidėję sąrėmiai tęsėsi net keletą dienų. 

„Sąrėmius pajutau praėjusį sekmadienį, iš pradžių neskubėjau į ligoninę, norėjau pasitikrinti, ar tai tikrai gimdymo pradžia. Sąrėmiai kartojosi kas 20 minučių, vėliau – kas 10. Pralaukiau naktį ir ryte išvykau į gydymo įstaigą. Medikai ilgai nieko negalėjo padaryti, nes pakankamai nebuvo atsivėręs gimdos kaklelis. Su nuskausminamaisiais ir prižiūrima personalo aš prasikankinau iki antradienio pietų. Po ilgų laukimo valandų atlikus tyrymus, paaiškėjo, kad vaikeliui ima trūkti deguonies, todėl nebebuvo išeities, reikėjo skubiai operuoti“, – pasakojo Ilka.

Andrius Pauliukevičius su dukra/Asmeninio archyvo nuotr.
Andrius Pauliukevičius su dukra/Asmeninio archyvo nuotr.

Tiesa, pozityviai į ateitį žvelgianti sveikos gyvensenos aktyvistė pasidžiaugė, kad vis dėlto po operacijos jai pavyko gana greitai atsigauti. 

„Man prireikė keturių valandų. Lygiai tiek laiko nejaučiau kojų. Paprastai moterys gyja šiek tiek ilgiau“, – prisiminė Ilka.

Nors gydytojai jai uždraudė vaikščioti, į palatą atnešus mergytę, Ilka iš karto ją galėjo maitinti pati. 

Mama su šypsena pasakojo, kad visi instinktai įsijungė žaibišku greičiu. Kadangi Ilka pamaitino dukrą, greit teko keisti jos sauskelnes.

Ilka Adams su dukra/Vitalijos Jakovonienės nuotr.
Ilka Adams su dukra/Vitalijos Jakovonienės nuotr.

Naujiena apie gimsiantį kūdikį laiminga pora su žurnalu „Žmonės“ pasidalijo dar praeitų metų lapkričio mėnesį.

„Su Andriumi apie vaiką kalbėjome beveik metus. Tik kalbėjome. Andrius jau labai norėjo. Aš vis svarsčiau, ar tinkamas laikas. Bet nuvijau tas mintis šalin – juk dabar nieko netrūksta: esu ištekėjusi, sveika, geras vyras, turime namą, kuriame patogiai galime auginti kūdikį“, – anksčiau atviravo Ilka Adams.

Ilka Adams ir Andrius Pauliukevičius su dukra/Vitalijos Jakovonienės nuotr.
Ilka Adams ir Andrius Pauliukevičius su dukra/Vitalijos Jakovonienės nuotr.

Žinoma sportininkų pora susituokė 2014 metais Afrikoje. Į Namibiją Ilka ir Andrius skrido likus daugiau nei savaitei iki vestuvių. Kadangi Andrius – katalikas, Ilka – evangelikė liuteronė, porą sutuokė vietinės bažnyčios pastorius.

Naujausi straipsniai