Ilka Adams ir Andrius Pauliukevičius pavasarį taps tėvais

Andrius Pauliukevičius ir Ilka Adams
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-20 16:30
Asmeninė trenerė ir sveikos mitybos specialistė Ilka Adams (33) su vyru, treneriu Andriumi Pauliukevičiumi (38) laukiasi kūdikio. Pora savo džiaugsmu atvirai dalijasi šios savaitės žurnale ŽMONĖS.

„Su Andriumi apie vaiką kalbėjome beveik metus. Tik kalbėjome. Andrius jau labai norėjo. Aš vis svarsčiau, ar tinkamas laikas. Bet nuvijau tas mintis šalin – juk dabar nieko netrūksta: esu ištekėjusi, sveika, geras vyras, turime namą, kuriame patogiai galime auginti kūdikį“, – žurnalui „Žmonės“ atvirauja Ilka Adams.

Primename, kad pora susituokė 2014 metais Afrikoje. 

Į Namibiją Ilka ir Andrius skrido likus daugiau nei savaitei iki vestuvių.

Ceremonija prasidėjo ketvirtą valandą po pietų. Kadangi Andrius – katalikas, Ilka – evangelikė liuteronė, porą sutuokė vietinės bažnyčios pastorius.

Abu norėjo, kad ceremonija vyktų ne tarp keturių bažnyčios sienų, o atvirame lauke, todėl pasirinko Okapuka rančą, esančią vos keliasdešimt kilometrų nuo Namibijos sostinės. Ilkos tėvas dukrą atvedė prie altoriaus ir simboliškai perdavė nuotakos laukiančiam jaunikiui.

Išskirtinio interviu apie šeimą ir nuostabų laukimo laikotarpį ieškokite žurnale ŽMONĖS:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 47

Šios savaitės žurnale „Žmonės" - interviu su filme „Pats sau milijonierius" vieną pagrindinių vaidmenų sukūrusia aktore Vaida Lisikaite, atviras pokalbis su gyvenimą JAV kuriančiais menininkais Inga ir Audriumi Kruliais, gardžiausi „Taurakalnio" bendraturtės Monikos Čereškaitės receptai, Marijos Palaikytės įspūdžiai iš trumų medžioklės bei gausybė kitų įtraukiančių istorijų.

Naujausi straipsniai