Ilja Laursas pristatė labdaros tikslais surengtą debiutinę fotografijų parodą

Ilja Laursas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-30 16:32
Penktadienio pavakarę Vilniaus „Akropolyje“ esančiame knygyne „Pegasas“ atidaryta verslininko Ilja Laurso fotografijų paroda. Ją apžiūrėti visi norintys galės tris mėnesius, už parduotus darbus surinktos lėšos bus skiriamos „Mamų unijai“.

Iki šiol apie I.Laurso aistrą fotografuoti žinojo nedaugelis, tačiau keliaujantys drauge su verslininku spėjo pastebėti, kad jis iš rankų nepaleidžia fotoaparato. 

Pamatyti pirmosios I.Laurso fotografijų parodos penktadienio vakarą panoro keliolika jo kolegų ir bičiulių.

Parodoje eksponuojami 35 I.Laurso fotografijos, jos suskirstytos į keturias temas: „Pasaulis“, „Lietuva“, „Gėlės“ ir „Ruduo“. Fotografijos įamžintos naudojant Lietuvoje iki šiol nematytą techniką, nuotraukos į Lietuvą pargabentos iš Jungtinių Amerikos Valstijų.

Ši verslininko darbų paroda surengta labdaros tikslais, už parduotus darbus surinktos lėšos bus skiriamos „Mamų unijos“ projektui „Šeimų namučiai“ įgyvendinti. „Šeimų namučiai“ – vieta susiburti šeimoms, kurių vaikai serga onkologinėmis ligomis.  

Įgyvendinti labdaringos parodos idėją užtruko ištisą pusmetį, pamatyti I.Laurso fotografijas ir jas įsigyti galima iki rugpjūčio pabaigos. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai