Ilizionistas Mantas Wizard sulaukė iki ašarų juokingo skambučio – iš pradžių labai pasimetė

Manto Wizard kelionės į Las Vegasą akimirka / Asmenininio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Magas Mantas Žmuidinavičius-Wizard dėl savo pasirinkto slapyvardžio ne pirmą kartą leipsta juokais. Štai visai neseniai iliuzionistui paskambino vyriškis ir pasiteiravo apie pirktus lėktuvo bilietus. „Čia Wyzaird?“ – klausė sumaišęs Manto numerį ir pavardę su žinomos skrydžių kompanijos pavadinimu.

„Tokio skambučio sulaukiau pirmą kartą. Labai prajuokino. Nors... Yra buvę keistų nutikimų“, – Žmonės.lt pasakojo M. Žmuidinavičius-Wizard.

Vyro, kuris paskambinęs teiravosi apie pirktus skrydžio bilietus, Mantas iš pradžių paklausė, ar šis nejuokauja. Tai atrodė tarsi pokštas. Paaiškėjus, kad vis dėlto jam tikrai reikia informacijos, iliuzionistas linksmai atsakė galintis nugabenti į stebuklų ar pasakų šalį, tačiau ne į Olandiją.

Manto Wizard kelionės į Las Vegasą akimirka / Asmenininio albumo nuotr.

Nors Manto sceninį slapyvardį pirmą kartą sumaišo su garsios skrydžių kompanijos informacijos numeriu, šmaikščių atsakymų ir skambučių jo gyvenime būta ir prieš tai.

Kažkada Mantui yra skambinęs žmogus ir klausęs po kiek jis superka auksą. Pasirodo, kaip vėliau išsiaiškino Mantas, jo telefono numeris labai panašus į vieno lombardo.

Mantą taip pat ne kartą yra sumaišę su Vizgirda. Tada jam teko aiškintis, kad jis ne garsus teisininkas.

„Užsienyje kolegos dažnai galvoja, kad mano vardas Mantas yra pseudonimas nuo žodžio magic (liet. k. – magija)“, – juokiasi M. Žmuidinavičius-Wizard.

Tačiau geriausias ir pats linksmiausias jam iki šiol buvo šis atvejis su „Wizzair“. Keliones mėgstantis vyras anksčiau net nesusimąstė, kad jo sceninis slapyvardis gali kelti asociacijų su viena iš jo gyvenimo aistrų, kelionėmis, užsiimančia kompanija.

Manto Wizard fotosesija Londone (13 nuotr.)
+7
Manto Wizard kelionė į JAV (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau