Iliuzionistas Mantas Wizard Kauno zoologijos sode rodė triukus su ruoniu Kajumi

Mantas Wizard / Zoologijos sodo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-19 16:45
Zoologijos sode šį sekmadienį nusidriekė eilės, nekantrūs lankytojai buriavosi norėdami patekti į naujojo ruonio voljero atidarymo renginį. Pasak organizatorių, prie ruonio voljero susirinko kaip niekada gausi smalsių lankytojų minia.

Pastaruoju metu ruonio baseinas vis dažiau atkreipdavo susirūpinusių lankytojų dėmesį dėl jo itin prastos būklės – baseine buvo pradėjęs byrėti tinkas, todėl ilgainiui tai būtų ėmę kelti grėsmę gyvūno sveikatai.

Rekonstrukcijos darbai zoologijos sode prasidėjo prieš kelis mėnesius, o šios dienos renginio metu visi surinkusieji buriavosi prie naujai įrengto ruonio baseino. Naujojo voljero atidarymui skirtoje šventėje netrūko įvairių atrakcijų ir siurprizų – lankytojus linksmino garsus iliuzionistas Mantas Wizard, kuris juokavo, jog šiandien jo asistentu buvo zoologijos sodo ruonis Kajus.

Zoologijos sodo nuotr.
Zoologijos sodo nuotr.
Zoologijos sodo nuotr.
Zoologijos sodo nuotr.

Prieš keletą mėnesių į zoologijos sodą kreipėsi įmonės Hegelman Transporte vadovas Anton Hegelmann su šeima aplankęs zoologijos sodą pasiūlė skirti paramą voljero atnaujinimui.

Gyvūno voljero atnaujinimas, pasak ruonio rėmėjų buvo tarsi dar viena pramoga, kadangi teko ne tik stebėti gražėjantį voljerą, tačiau dalyvauti remonto darbų planavime, daug bendrauti su zoologijos sodo specialistais, o renginio dieną didžiausia atrakcija tapo galimybė pašerti ruonį žuvimis. Ruonio voljero atnaujinimui įmonė skyrė 15 tūkst. eurų, taip pat prisidėjo ir darbų rangovai.

Zoologijos sodo nuotr.
Zoologijos sodo nuotr.
Zoologijos sodo nuotr.
Zoologijos sodo nuotr.

Pamatyti naująjį voljerą bei jame gyvenantį ruonį Kajų zoologijos sode Kaune nuo šiol galės visi norintys. Kasdien zoologijos sodas vykdo ruonio parodomuosius šėrimus, kurių metu lankytojai patys gali pašerti ruonį žuvimis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pamatykite savo akimis: iliuzionistas Mantas Wizardas vos per kelias sekundes perrengia merginą

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai