Ilgapirščių pajūryje apšvarintas Ironvytas: „Vieni kuria, kiti – griauna“

Vytautas Medineckas-Ironvytas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-22 11:17
Nors Vytautas Medineckas-Ironvytas pajūryje neseniai nukentėjo nuo ilgapirščių, kai šie išvogė svarmenis iš jo globojamos sporto salės, muzikantas trečiadienio rytą išliko pozityvus. Žmonės.lt jis pasakojo, kad vos prieš keletą dienų su rūpesčiu vyko žiūrėti, kas nutiko treniruoklių erdvėje, ir tvarkyti nusiaubtos vietos, o šiandien – jau susikoncentravo į ypatingą premjerą.

Kai pajūryje prieš keletą dienų iš nemokomos reperio Ironvyto iniciatyva įkurtos salės dingo ten buvę svarmenys, vyras iš karto vyko aiškintis įvykių aplinkybių. Taip jau sutapo, kad nemalonumai Ironvytą užklupo beveik tuo pačiu metu, kai atlikėjas ruošėsi svarbiai premjerai. Kartu su režisieriumi Sauliumi Baradinsku liepos 22-ąją jiedu pristatė kūrinį ir jam skirtą vaizdo klipą „Istorijos Tavo Veide“.

Vytautas Medineckas-Ironvytas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Vytautas Medineckas-Ironvytas / Pauliaus Butkaus nuotr.

„Gaila, kad nemokama sporto salė, kuria džiaugėmės su bendraminčiais, buvo nusiaubta vagišių. Tačiau aš sakau, kad gyvenime taip jau nutinka – yra diena ir naktis. Yra ne tik žmonių, kurie kažką kitiems dovanoja. Vieni kuria, kiti – griauna. Tie griovėjai suniokojo mūsų salę. Buvo gera ją turėti, sportuoti, užsiimti mėgstama veikla. Šiuo metu, kai ant nosies kabo dainos premjera, aš atgal nebesižvalgau. Žinoma, užvakar vykau prie jūros su neigiamomis mintimis, tačiau nieko nekaltinau, man buvo nuoširdžiai gaila asmenų, kurie suardė kitiems džiaugsmą nešusią idėją“, – portalui Žmonės.lt pasakoja atlikėjas. 

Vytautas Medineckas-Ironvytas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Vytautas Medineckas-Ironvytas / Pauliaus Butkaus nuotr.

„Aš kuriu ne tik muziką, gyvenimą sieju ir su sportu, tačiau visi mes turime savo veiklą, domimės įvairiausiais dalykais. Negaliu pykti ant destruktorių, nes dauguma iš mūsų kuria, nori kitiems kažką padovanoti, bet yra ir toji grupė, kuri niokoja ir naikina gerus dalykus. Kaip sakau, jei žmogui trūksta finansų įsigyti svarmenis ar jis neturi už ką nusipirkti alkoholio, maisto – jo reikia gailėti.“

Žinomas atlikėjas, kuris šiandien pristato kūrinį „Istorijos Tavo Veide“, su panašiomis situacijomis susiduriantiems žmonėms linki nenusiminti ir prisiminti, kad ne visada viskas klostosi pagal planą.

„Dažnai demonstruojame tik gerus dalykus, kurie nutinka. Būtent šiandien pasakoju savo dvilypę istoriją bei linkiu kuo mažiau kenkėjų mūsų gyvenime, ir  jei panašus incidentas kada nors įvyktų jums, nenuleiskite rankų. Tie, kas mano jog taip elgiasi tik lietuviai, žinokite, jog  ne visi mes esame tokie. Sulaukiau labai daug palaikymo iš gerų žmonių bei bendraminčių. Nepamirškime, kad pas kai kuriuos vis dar guvus sovietinis palikimas ir menatlitetas“, – sako Ironvytas.

Anksčiau minėtas, kartu su „Sapiens Music“ ir Sauliumi Baradinsku pristatomas Ironvyto kūrinys – perteikia pagrindinę projekto idėją. Atlikėjas fnusifilmavo iš labai arti, parodė nesuvaidintas savo emocijomis. 

„Kadangi šio projekto viena iš pagrindinių idėjų yra įamžinti žmogaus veidą, pasirinkau tam tinkamą dainą „Istorijos Tavo Veide“. Šis kūrinys pasakoja apie tai, kaip mes dažnai sprendžiame apie kitus tik pažvelgę į paviršių. Daugumą žymių, pavyzdžiui tokių, kurias palieka skaudūs išgyvenimai, veide sunku ištrinti. Ir į mane pažvelgęs dažnas susidaro nuomonę, kad esu chuliganas, tvirtas vyriškis, tačiau juk turime ir savyje nešiojamės daug daugiau asmenybės bruožų. Vaizdo klipo pabaigoje aš palieku ant lentos piešinį, reiškiantį – jums spręsti mylėti ar nekęsti“, – pasakoja atlikėjas, raginantis žvelgti giliau. 

Įvertinkite naują Ironvyto vaizdo klipą:

Naujausi straipsniai