Įkvepianti patirtis: kultūristė be rankų

Įkvepianti patirtis: kultūristė be rankų Barbie Thomas / „Youtube“ stopkadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-17 13:00
Ką išgyvena abiejų rankų netekę žmonės, net sunku įsivaizduoti. Tačiau jie gali tapti tikru įkvėpimu visiems tiems sveikiesiems, kurie, net turėdami puikius fizinius duomenis, nieko nesiekia ir jaučiasi nelaimingi šiame gyvenime.

Užtenka pažvelgti į Barbie Thomas – 37-erių ištobulinto kūno savininkę, kuri, būdama vos dvejų metukų, įlindo į transformatorinę ir dėl elektros šoko neteko abiejų rankų. Mergaitei rankos sudegė iki pat kaulų. Tačiau negalia nesutrukdė moteriai nei ištekėti, nei pagimdyti dviejų sūnų, nei rungtis kultūrizmo varžybose.

„Kai man nutiko ši nelaimė, mano mama buvo neapsakomai išsigandusi ir nusiminusi dėl to, kas manęs laukia gyvenime“, – prisimena Barbie. Dabar moteris sako, kad užsiima viskuo: vairuoja automobilį, rašo elektroninius laiškus, gamina valgyti ir... intensyviai sportuoja. Dar būdama paauglė, ji šoko, žaidė futbolą, plaukiojo, o nuo 2000-ųjų pradėjo aktyviai ruoštis kultūrizmo varžyboms, turėdama viltį tapti čempione. „Kai nusprendžiau dalyvauti varžybose, kalbėdama su organizatoriais išgirdau, kad niekada negalėsiu laimėti. Bet manęs tai nė trupučio neišgąsdino, atvirkščiai – dar labiau įkvėpė kovoti ir nepasiduoti“, – pasakojo Barbie, galinti džiaugtis ne vienu jai svarbiu apdovanojimu.

„Youtube“ stopkadras
„Youtube“ stopkadras

Kiekvienas moters rytas prasideda nuo itin sveikos rutinos – sporto. Ji kilnoja svarmenis, šoka, treniruoja visus kūno raumenis. Maža to, B. Thomas puikiai susitvarko be kitų pagalbos, kai nori apsirengti, susiruošti ar susitvarkyti namus. Augindama 13 ir 17 metų sūnus, moteris sako, kad „berniukai yra berniukai“, tad nemažai darbų ir dabar turi atlikti pati. Ji taip pat žavisi modeliavimu, nes nėra lengva dėl negalios rasti tinkamų drabužių. Be to, moteris sulaukia pasiūlymų ir filmuotis kine. Trumpai tariant, Barbie sako: „Nenoriu, kad žmonės man jaustų gailestį. Jaučiu, kad Dievas man turėjo ypatingų planų, tad tikiuosi, jog įvykdysiu juos.“

Ji24.lt

Naujausi straipsniai