Jessica Alba į diskusiją apie motinystę sukvietė verslininkes: dešimtmetė dukra mamą palaikė visa širdimi

Jessica Alba su dukra Honor / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-31 08:20
Jessica Alba – dirbanti mama. Nepaisant to, kad ji augina tris vaikus, atviroje diskusijoje moteris prisipažino, kad dažnai tarp darbų ir šeimos jai vis dar tenka ieškoti balanso.

Aktorė ir kompanijos „Honest Company“ įkūrėja Jessica Alba pirmadienį vedė diskusiją tarp keturių verslininkių. Renginyje dalyvavo žymios moterys – Ariana Huffington, Katherine Power, Alli Webb ir Payala Kadakia. Ar buvo kviestinių svečių? Taip, tai Jessicos Albos dešimtmetė dukra Honor Marie, palaikiusi įkvepiančią kalbą apie moterų, išėjusių motinystės atostogų, teises JAV.

Jessica Alba gruodžio 31 dieną pagimdė trečiąjį vaiką. Moteriai gimė sūnus Hayes. Aktorė prisipažino – motinystės atostogų išėjusi trumpesniam, negu norėjosi, laikui.

„Mes turime keturis Diskusijos dalyvių ji klausė, kaip reikėtų išnaudotio savo laiką?

Jessicos Albos kompanijoje, prekiaujančioje vaikų reikmenimis (sauskelnėmis, maistu ir kt.), tėvai, sulaukę mažylių, gali dirbti iš namų. Kompanijos „Honest Company“ įkūrėja sako – kad taip turėtų būti lengvinamos kūdikius auginančių tėvų sąlygos, suteikta teisė dirbti namuose.

Jessica Alba su dukra Honor / Vida Press nuotr.
Jessica Alba su dukra Honor / Vida Press nuotr.
Jessica Alba su dukra Honor / Vida Press nuotr.
Jessica Alba su dukra Honor / Vida Press nuotr.

Leidiniui „People“ J. Alba pasakojo, kad grįžti po trumpučių motinystės atostogų – jai, trijų vaikų mamai, visuomet yra iššūkis. Iš pradžių viskas atrodo nejaukiai, bet... Yra ir kita medalio pusė. Alba teigia, kad esant mažam kūdikiui namuose, ofise tu viską atlieki labai struktūrizuotai, negaištant nei minutės pašaliniams darbams.

„Dirbu nenukrypstant nuo grafiko ir kai sugrįžtu namo, žinau – tai mano šeimos laikas.“

Ariana Huffington / Vida Press nuotr.
Ariana Huffington / Vida Press nuotr.

„Huffington Post“ bendrasavininkė Ariana Huffington diskusijoje pasbėjo, kad vaiko atsiradimas šeimoje tau gyvenime leidžia į viską pažvelgti iš kitos perspektyvos.

„Tai įnešė labai daug džiaugsmo ir širdgėlos tuo pačiu. Kaip sako žmonės, tu tiek laimingas, kiek tavo vaikas. Tačiau be jokių kalbų – motinystė – pati puikiausia patirtis gyvenime“, – kalbėjo 68-erių žurnalistė, kurios dvi dukterys dabar eina dvidešimtuosius savo gyvenimo metus.

Alli Webb / Vida Press nuotr.
Alli Webb / Vida Press nuotr.

Alli Webb, „Drybar“ įkūrėja, kurios idėja įkurti grožio saloną, skirtą tobulai išdžiovintiems klienčių plaukams, pasakojo, kad motinystė ją įkvėpė pradėti savą verslą. Tuo metu Alli augino du vaikus, kai jai toptelėjo idėja. Kodėl neatidaryti vietos, kur kiekviena atėjusi moteris galėtu sau šventinę šukuoseną susikurti su plaukų džiovintuvo pagalba?

Pradėjus 2008 metais kurti plaukų džiovinimo verslą, Alli net nesitikėjo, kad po dvejų metų jos verslo idėją „Enterpreneur Magazine“ išrinks, kaip viena iš geriausių.

„Tiesiog džiovinau ir garbanojau savo draugėms „mamytėms“ plaukus ir vieną dieną sugalvojau – reikia įsteigti plaukų džiovinimo ir modeliavimo grožio saloną.“

Įkvepianti moterų diskusiją, kad jaunoms mamos verta neaptingti ir ieškoti būdų, kaip pagerinti savo ir vaiko laiką bei darbą ofise, sužavėjo pasaulio moteris. Jessica Alba skatina visus suteikti daugiau galimybių ir duoti laisvumo visoms, tik ką pagimdžiusioms mamoms.

Naujausi straipsniai