Įkvepianti JAV prezidento Donaldo Trumpo pranašystė

Naujametė šventė Donaldo Trumpo rezidencijoje / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-01 17:33
Naujųjų metų naktį JAV prezidentas Donaldas Trumpas su žmona Melania Trump surengė grandiozinę šventę savo rezidencijoje Mar-a-Lago – Palm Byče.

Šventėje dalyvavo prezidento dukra Ivanka Trump su vyru Jared Corey Kushneriu ir vaikais, sūnūs Ericas Trumpas ir Donaldas Trumpas Jaunesnysis, finansų ministras Stevenas Mnuchinas ir kiti galingi bei įtakingi.

Palydėdamas senuosius 2017-uosius metus JAV prezidentas entuziastingai ištarė, kad 2018-ieji bus puikūs.

„Tai bus nuostabūs, pritrenkiantys metai“, – pareiškė prezidentas, kai įžengė į savo rezidencijos paauksuotą salę, lydimas žmonos Melanios Trump ir sūnaus Barrono.

Pirmoji Valstijų ponia Naujuosius metus sutiko aukso spalvos siuvinėta suknele – tai britų mados namų „Erdem“ darbas. Suknelės kaina – apie 4 tūkstančiai dolerių. Pats prezidentas ir jo sūnus vilkėjo juodus smokingus ir baltus marškinius.

Bilietų į šventę kaina svyravo nuo 750 iki 600 JAV dolerių. Vakarienei buvo patiekta žalumynų salotų su pomidorais, bekonu, raudonaisiais svogūnais ir Rokforo sūriu, toliau sekė Meino omarų ravioliai su pankolių padažu ir dar visokie rinktiniai valgiai, rašoma portale Dailymail.com.

Kelios valandos iki šventės pradžios Donaldas Trumpas „Twitter“ paskyroje parašė sveikinimą amerikiečiams: „Kadangi mūsų šalis greitai darosi vis stipresnė ir protingesnė, noriu savo draugams, bendražygiams, nekentėjams ir netgi nesąžiningoms žiniasklaidos priemonėms palinkėti laimės ir sveikatos“.

Mar-a-Lago rezidenciją Donaldas Trumpas įsigijo 1985 metais už 10 milijonų dolerių, milijonus jis investavo į jos rekonstrukciją, pavertė būstą privačiu klubu. Jame yra 126 kambariai, visa rezidencija – 5 800 kvadratinių metrų pločio.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai