Įkvepianti J.Lopez kalba: apdovanojimuose „People's choice“ atlikėja išrinkta metų ikona

Jennifer Lopez / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-16 13:24
Sekmadienio naktį išdalyti kasmetiniai „People's Choice“ apdovanojimai, kuriuos organizuoja „E! News“. Pramogų pasaulio grietinėlė įsiamžino ant raudono kilimo, ir nors svečių skaičius buvo gerokai sumažintas, paganyti akis tikrai buvo į ką. Metų ikona išrinkta Jennifer Lopez (52) dėmesį prikaustė ne tik savo jausminga padėkos kalba, bet ir ryškiu įvaizdžiu.

Paskelbus, jog Jennifer Lopez tampa šių metų ikona ir jai atitenka vienas iš daugiausiai aptarinėjamų vakaro apdovanojimų, savo žinutes virtualiu būdu bičiulei perdavė aktorės Renee Zellweger ir Nicole Kidman, o J.Lo savo ruožtu visus, stebėjusius renginį, apdovanojo įkvepiančia kalba. 

Moteris vieną svarbiausių vakaro apdovanojimų, kurį teikia renginio organizatoriai, atsiėmė už savo kelias dekadas besitęsiančią karjerą, ryškų įspaudą šiais metais pasirodant viename iš svarbiausių JAV renginių „Super Bowl“ bei įsimintiną, kine sukurtą Selenos Quintanillos portretą 1997 metų biografinėje dramoje „Selena“.

Ryškiai raudona dizainerio Christiano Siriano suknele pasipuošusi Jennifer pasistengė, kad jos sugrįžimas į sceną būtų įsimintinas. Savo emocionalia kalba ji kreipėsi į gerbėjus ir viso pasaulio mergaites.

„Ną ka gi, 2020-ieji nebuvo juokas. Turiu omeny, jog prieš 2020-uosius mes tartum gyvenome apsėsti noro laimėti šį ar kitą apdovanojimą, būti bent  kokiam apdovanojimui nominuoti. Domėjomės, kas pardavė daugiausia muzikos įrašų ir panašiai. Viskas šiais metais pasikeitė. 

Mums buvo parodyta, kas yra svarbu, o kas ne. Man, asmeniškai, šie metai leido suprasti, kas iš tiesų rūpi. Tai – mes, žmonės. Visi kartu, mylintys vieni kitus, besistengiantys būti kilniais. Supratau ir tai, koks mums visiems svarbus yra prisilietimas. Ir fizinis, ir ne tik. Suvokiau, jog darau viską dėl to, kad pasiekčiau jūsų širdis, paliesčiau jas. Tikiu, jog šito trokštame visi. To suvokimo, kad nesame vieni ir savo patirtimis galime dalytis su kitais. Jūs mane motyvuojate. Net tada, kai esu neapsakomai pavargusi. 

Savo karjeroje aš pasiklioviau tomis pačiomis tiesomis, kaip ir gyvenime

Savo karjeroje aš pasiklioviau tomis pačiomis tiesomis, kaip ir gyvenime. Visuomet klausiausi širdies ir kalbėjau tiesą. Ne tik pasakodama istorijas, bet ir atlikdama dainas. Tą dariau su tikslu suteikti šiek tiek laimės, kurti aplink mus grožį bei įkvėpti kitus daryti tą patį. Nuo mažos mergaitės, kuri užaugo Bronkso kvartale, Niujorke, iki vėliau jai suteiktos privilegijos pasirodyti Super bowl scenoje. Daug per savo gyvenimą jau išmokau, tačiau nenustoju mokytis toliau. Noriu jums padėkoti ir pasakyti, kad labai vertinu visus kartu praleistus metus. Ačiū, jog suteikėte man galimybę įrodyti sau, kad aš galiu padaryti bet ką“, – emocionaliai kalbėjo J.Lo.

„Kaip lotynų amerikietės moterys, mes turime dvigubai sunkiau dirbti, jog gautume tokias pačias galimybes kaip kitos. Dažnai mano ambicijos ir didžiulės svajonės erzindavo esančius aplinkui. „Negali būti aktore“, „Tu jau – aktorė, dar užsimanei ir dainuoti?“, „Esi artistė ir į tave, kaip į verslininkę, niekas rimtai nežiūrės“ – tai tik keletas man išreikštų pretenzijų karjeros metais. Kuo daugiau girdėjau, kad kažko negaliu padaryti, tuo daugiau stengiausi. 

Dažnai mano ambicijos ir didžiulės svajonės erzindavo esančius aplinkui

Tegul visos pasaulio mergaitės, nesvarbu, kokios odos spalvos jos bebūtų, žino, jog padaryti gali bet ką ir privalo didžiuotis savo pasiekimas bei asmenybėmis. Svajonės turi ribas tik tada, jei mes jas sau nubrėžiame. Jei savo pavyzdžiu paliečiau tave ar tas mergaites, tai – pats nuostabiausias apdovanojimas, kurį kada nors esu gavusi“, – sakė Jennifer Lopez.

 

Naujausi straipsniai