„Iksmenų“ žvaigždei Hugh Jackmanui atlikta penkta odos vėžio šalinimo operacija

Hugh Jackmanas filme „Iksmenai“ / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-09 12:56
Australų aktoriui Hugh Jackmanui (47 m.) atlikta odos vėžio šalinimo operacija, kuri – jau penktoji per pastaruosius dvejus metus.

„Iksmenų“ ciklo žvaigždei pirmoji tokia procedūra buvo atlikta 2013-ųjų pabaigoje, kai jis pastebėjo įtartiną dėmelę ant savo nosies.

Nuo to laiko Hugh Jackmanas ne kartą ragino visuomenę vengti odos vėžį sukeliančių veiksnių, tokių kaip per ilgas kaitinimasis saulėje arba soliariumuose, ir naudoti apsaugos nuo ultravioletinių spindulių priemones.

Pirmadienį aktorius savo „Instagram“ paskyroje paskelbė nuotrauką, kurioje jis matomas su ant nosies pleistru pritvirtintu tvarsčiu. Hugh Jackmanas taip pat informavo, kad jam buvo penktą kartą pašalinta karcinomos dėmelė.

„Tai pavyzdys, kas nutinka, kai nenaudoji kremo nuo saulės, – sakoma jo žinutėje. – Bazinių ląstelių karcinoma – švelniausios formos vėžys, bet tai vis tiek rimta. Prašau, naudokit priemones nuo saulės ir reguliariai tikrinkitės“.

Hugh Jackmanas anksčiau yra sakęs, kad iš pradžių pagalvojo, jog dėmelė ant jo nosies atsirado brūkštelėjus ilgais metaliniais nagais, kuriuos jis dėvėjo vaidindamas „Iksmenų“ personažą Ernį, bet kai viena grimo specialistė ir jo žmona Deborra-Lee Furness paragino jį pasitikrinti, paaiškėjo, kad aktoriui tikrai išsivystė odos vėžys.

Po keturių operacijų pernai gegužę aktorius atskleidė buvęs perspėtas gydytojo, kad ateityje jam gali atsirasti daugiau vėžinių ląstelių. Nepraėjus nė metams, tokią procedūrą vėl teko pakartoti.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai