Iksmenų žvaigždė J. McAvoy atskleidė kokį pokštą jam iškrėtė kolegės Sophie Turner bei Jessica Chastain

Filmo „Iksmenai. Tamsusis Feniksas“ aktoriai/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-27 10:53
Visi Iksmenų franšizės gerbėjai nekantriai laukia naujos dalies – netrukus kinuose pasirodysiančio fantastinio veiksmo filmo „Iksmenai. Tamsusis Feniksas“ (orig. „X-Men: Dark Phoenix“), pasakojančio apie į pavojingą padėtį patekusią mutantę Džinei Grei, kurios vaidmenį atlieka „Sostų karai“ žvaigždė Sophie Turner.

Filme „Iksmenai. Tamsusis Feniksas“ pasirodys galingiausi Iksmenų pasaulio herojus: profesorių Čarlzą Ksavjerą vaidinantis aktorius James McAvoy, Magnetas – aktorius Michael Fassbender, Mistika – akt. Jennifer Lawrence, Pabaisa – akt. Nicholas Hoult; taip pat išvysime ir naują personažą – išvaizdą galinčią pakeisti ateivę, kurios vaidmuo buvo patikėtas aktorei Jessicai Chastain. Šių ir likusiųjų Iksmenų naujausioje franšizės dalyje laukia grėsmingi nuotykiai, kai grobuoniška, valdžios ištroškusi jėga, dar žinoma Tamsiojo Fenikso vardu, grasina užvaldyti Džinės Grei protą.

Aktorius James McAvoy, ilgą laiką buvęs svarbia Iksmenų franšizės dalimi, atskleidė kokią išdaigą filmavimo aikštelėje jam iškrėtė artimos kolegės aktorės Sophie Turner ir Jessica Chastain.

„Taip, netikėtai pakliuvau į spąstus. Filme yra scena, kurioje Džinė Grei kontroliuoja mano kūną, todėl norėdami pakelti mane į orą, jie prisegė mane prie lynų. Šios dvi nusprendė pasilinksminti užgrodamos dainą „Macarena!“ ir aš nieko negalėjau padaryti, tik juoktis, kol kybojau ore traukė ir buvau traukomas iš vienos pusės į kitą pagal melodiją,“ – atskleidė aktorius James McAvoy, kalbėdamas apie merginų pokštą filmo „Iksmenai. Tamsusis Feniksas“ filmavimo aikštelėje.

„Turėjome galimybę, kurios negalėjome praleisti,“ – juokaudama priduria aktorė Jessica Chastain.

Iksmenai naujausio filmo reklaminio turo metu ne tik pokštavo, bet ir pasidalino rimtomis įžvalgomis. Pavyzdžiui, aktorė Sophie Turner akcentavo stiprios moteriškos figūros svarbą superherojų filme.

„Augdama aš tikrai nesijaučiau, jog esu mačiusi superherojų filmą su tikrai stipria moterimi priešakyje. Dabar taip gerai, kad jaunos mergaitės ir jauni berniukai galės užaugti žiūrėdami šį filmą ir pasakyti: „Oi, tai stiprus, gerai parinktas, tikslus moters atvaizdas,“ – pasidalijo mintimis Sophie Turner.

Fantastinis nuotykių epas „Iksmenai. Tamsusis Feniksas“ kinuose nuo birželio 7 d.

Temos:
Naujienos Kinas

Naujausi straipsniai

Deivydas Praspaliauskas ir jautiena / Teodoro Biliūno nuotr. ir stop kadras

Reklama

Šašlykai

Reklama