Iki skausmo atvira Demi Lovato – apie pagrindinę priežastį, kodėl nustojo vartoti alkoholį ir narkotikus

Demi Lovato / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-02 07:59
Amerikietė Demi Lovato (25) ne vienam gerbėjui yra tapusi tikru pavyzdžiu. Atvirai kalbėtdama apie skaudžius išgyvenimus ji siekia padėti kiekvienam, kuriam tenka susidurti su panašiomis patirtimis.

„The Jonathan Ross Show“ apsilankiusi dainininkė atvirai papasakojo apie paskutiniąją intervenciją, kuomet tėvai uždraudė Demi bendrauti su jaunesne seserimi Madison De Le Garza, kuriai dabar – 15 metų.

Demi atsivėrė ir nuoširdžiai papasakojo apie bėdas su alkoholiu, narkotikais, psichinės sveikatos problemas: depresiją, mintis apie savižudybę bei savęs žalojimą.

„Man teko išgyventi sunkumus bei nuo jų gydytis, todėl dabar, kai perėjau į kitą pusę, naudoju savo istorijas norėdama padėti kiriems ir įkvepti juos ieškoti reikiamos pagalbos.

Mano šeima, tikrai artimi draugai ir vadybininkas, jie visi palaikė mane. Be jų manęs čia nebūtų. Taip pat ir mano gerbėjai – jie davė man priežastį gyventi, už ką būsiu amžinai dėkinga“, – susijaudinusi kalbėjo daininkė.

Ji pripažino, kad buvo ypatinga akimirka, kuomet Demi suprato, kad privalo pasveikti. „Buvo keletas intervencijų su draugais ir šeima, bet paskutiniosios metu jie pasakė: „Nebeplanuojame tavęs palikti. Paliekame.“ Tą sekundę supratau, kad privalau prablaivėti. Šį kartą jau žinojau, kad pasiekiau visišką dugną“, – teigė Demi.

Svarbiausioji pasikeitusio gyvenimo priežastis – jaunėlė dainininkės sesuo. „Žinojau, kad manęs laukia daug dalykų, bet pagrindinė priežastis, dėl kurios atsisakiau žalingų įpročių buvo mano sesuo. Mama ir tėtis pasakė, kad nebegalėsiu su ja matytis, jei ir toliau taip elgsiuos“, – svarbiausią priežastį atskleidė Demi.

Emocinė pagalba: kur kreiptis
Emocinė pagalba vaikams
„Vaikų linija“
Kasdien (11-23 val.):
Tel.: 116 111
www.vaikulinija.lt
Emocinė pagalba jaunimui
„Jaunimo linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 28 888
www.jaunimolinija.lt
Emocinė pagalba suaugusiems
„Vilties linija“
Visą parą:
Tel.: 116 123
www.viltieslinija.lt
Emocinė pagalba moterims
„Pagalbos moterims linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 66 366
www.moters-pagalba.lt
Emocinė pagalba rusakalbiams
„Linija Doverija“
Darbo dienomis (16-20 val.):
Tel.: 8 800 77 277
Krizių įveikimo centras
Antakalnio g. 97, Vilnius
www.krizesiveikimas.lt
krizesiveikimas
Psichologinė pagalba emigrantams
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai