Iki gimdymo hercogienės Catherine nebepamatysime – aristokratė sudalyvavo paskutiniame renginyje

Kembridžo hercogienė Catherine / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-22 14:40
Ketvirtadienį Kembridžo hercogienė Catherine (36) su sutuoktiniu princu Williamu (35) apsilankė stadione, kur susitiko su Parolimpinių žaidynių čempionais. Karališkąją porą gerbėjai pasitiko džiaugsmingais šūksniais ir plevėsuojančiomis vėliavėlėmis.

Pabendravę su sportininkais sutuoktiniai stebėjo neįgaliųjų krepšinio varžybas. Vėliau princas Williamas ir pats pabandė „dėti į krepšį“, sėdėdamas neįgaliojo vežimėlyje.

Tai buvo paskutinis oficialus Kembridžo hercogienės Catherine pasirodymas viešumoje prieš gimdymą. Trečios atžalos aristokratė turėtų susilaukti balandį.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Į sporto renginį Kembridžo hercogienė Catherine atvyko pasipuošusi juodais džinsais, gėlėta „Hobbs“ palaidine ir pieno spalvos paltuku. Rankose aristokratė laikė juodą delninę.

Trečiadienį princas Williamas su Catherine dalyvavo Karališkosios medicinos bendruomenės simpoziume Londone. „Jau bet kurią akimirką“, – per renginį pasiteiravus, kada gi gims karališkasis kūdikis, atsakė Williamas.

Princas Williamas ir Catherine augina ketverių su puse sūnų princą George'ą ir gegužę trečią gimtadienį švęsiančią dukrą princesę Charlotte. Trečio vaiko tiksli gimimo data nėra skelbiama. Tik karališkoji pora nuspręs, ar jie nori paviešinti tikslią numatytą gimdymo datą.

Nežinoma ir trečio vaikelio lytis. Ji nebuvo skelbiama ir pirmų dviejų nėštumų metu. Teigiama, kad laukdamasi princo George'o Kembridžo hercogienė Catherine pati nežinojo kūdikio lyties.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai