Iki balandžio 3-iosios atidėta „Grammy“ ceremonija perkeliama į Las Vegasą

„Grammy“ apdovanojimų svečiai / „Scanpix“ nuotr.
BNS
Šaltinis: Žmonės
AA

Muzikos apdovanojimų „Grammy“ įteikimo ceremonija, dėl pandeminio koronaviruso omikron atmainos plitimo JAV atidėta iki balandžio 3 dienos, pirmą kartą bus surengta Las Vegase.

64-oji metinė „Grammy“ ceremonija, kurioje dalyvaus tokie nominantai kaip Justinas Bieberis, Billie Eilish ir Olivia Rodrigo, turėjo įvykti sausio 31 dieną Los Andžele.

Dabar planuojama, kad komiko Trevoro Noah vedamas renginys įvyks balandžio 3-iąją arenoje „MGM Grand Garden Arena“ Las Vegase.

„Labai džiaugiamės galėdami pirmą kartą surengti „Grammy“ ceremoniją Las Vegase ir parodyti pasaulinės klasės šou“, – sakoma apdovanojimus organizuojančios Garso įrašų akademijos vadovo Harvey Masono jaunesniojo pareiškime.

Anksčiau organizatoriai sakė, kad „rengti šou sausio 31 dieną yra pernelyg rizikinga“.

„Grammy“ apdovanojimų akimirka/„Scanpix“ nuotr.

„Grammy“ įteikimo ceremonija yra vienas iš kelių pramogų industrijos renginių, atidėtų tikintis, kad dėl omikron atmainos nepaprastai išaugęs naujų COVID-19 atvejų skaičius artimiausiais mėnesiais sumažės.

Kino ir televizijos renginiai, tokie kaip Kritikų pasirinkimo apdovanojimai ir Prodiuserių gildijos apdovanojimai, taip pat buvo atidėti, o Sandanso kino festivalis šią savaitę vyksta internetu.

„Oskarų“ įteikimo ceremoniją tebeplanuojama surengti kovo 27 dieną.

Džiazo ir ritmenbliuzo atlikėjas Jonas Batiste'as turi daugiausiai – 11 – šiemetinių „Grammy“ nominacijų.

„Grammy“ apdovanojimų svečiai / „Scanpix“ nuotr.

Atidėjus „Grammy“, automatiškai buvo atidėta kantri muzikos apdovanojimų „CMT Music Awards“ įteikimo ceremonija, turėjusi įvykti balandžio 3 dieną. Dabar ji planuojama vėliau balandžio mėnesį.

Omikron variantas tapo dominuojančia koronaviruso atmaina Jungtinėse Valstijose.

Rekordiniai naujų užsikrėtimo atvejų skaičiai dar nemažėja Kalifornijoje – daugiausiai gyventojų turinčioje Amerikos valstijoje, kur iš viso jau užregistruota per 7 mln. COVID-19 atvejų.

63-ioji „Grammy“ apdovanojimų ceremonija (36 nuotr.)
+30
Skaitykite daugiau