Igoris Kofas – apie savo didžiausią pomėgį: „Man tai – geriausias poilsis“

Autorius: Daiva Kaikarytė
Publikuota: 2018-05-16 14:02
Grupės „Lemon Joy“ siela Igoris Kofas, besiruošdamas didžiausiam sveikatingumo ir laisvalaikio festivaliui „Sveika, Neringa!“ atskleidė, kad ir pats mėgsta aktyvų gyvenimo būdą.

„Nuolat važinėju dviračiu. Tai – mano geriausias sportas, pravėdinantis smegenis. Kas kartą užlipęs ant dviračio jaučiuosi lyg naujai gimęs. Kartais turiu tikslą, kartais važiuoju, kur akys veda. Be galo mėgstu tyrinėti Vilniaus senamiestį, lyginti dabartinius vaizdus su senomis nuotraukomis. Taip labai daug sužinau ir geriausiai pailsiu. Taip pat be galo mėgstu Vilniaus stoties rajoną – gal mano genuose užfiksuota meilė geležinkeliams, juk tėvelis ten dirbo. Dar neturėdamas nė metų traukiniu keliavau prie Juodosios jūros“, – atskleidė žinomas vyras.

Į pajūrį Igoris teigė grįžtantis kaip į namus.

„Ilgą laiką gyvenau Klaipėdoje, todėl su Lietuvos pajūriu mane sieja šilčiausi prisiminimai. Kadangi mano darbas yra geriausias pasaulyje ir koncertuodamas geriausiai pailsiu, ir festivalyje „Sveika, Neringa!“ tikiuosi pradėti vasarą ir koncertų sezoną taip, kad tai būtų pats geriausias startas. Gal taip pat sėsiu ant dviračio ir numinsiu per Neringą – ten taip pat pilna neatrastų vietų“, – šypsojosi dainininkas.

Vasaros sezono atidarymo proga jau trečiąjį kartą iš eilės organizuojamas sporto ir laisvalaikio festivalis „Sveika, Neringa!“ kvies šeimas pradėti vasarą taip, kaip norisi ją ir praleisti – aktyviai ir linksmai. Svečių laukia ne tik bėgimas, orientacinės varžybos ir kiti sporto renginiai, į kuriuos galima registruotis adresu www.sveikaneringa.lt, bet ir nemokami žinomiausių Lietuvos atlikėjų koncertai.

Naujausi straipsniai