Ignas Lelys iki šiol kiekvieną dieną filmuoja padėkas: taip laikosi duoto žodžio

Ignas Lelys ir Monika Marija / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-06 21:30
Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, kartu su Monikos Marijos šventiniu koncertu, kurį tiesiogiai transliavo LNK televizija, įvyko ir didysis „Lietuvos balso“ projekto reporterių finalas. Nugalėjo radijo laidos „Radistai“ redaktorius Ignas Lelys (23). Beje, Ignas daugeliui neminėjo, kad iki šiol kiekvieną dieną nufilmuoja po kelias asmenines padėkas, nes ragindamas savo gerbėjus už jį balsuoti – pažadėjo tai padaryti.

Tavo konkurentėmis buvo Monika Šalčiūtė ir Kristina Radžiukynaitė. Tikėjaisi prieš jas nugalėti?

Tikėjausi pergalės, nenorėjau tik dalyvauti, ši pergalė man labai svarbi, labai daug reiškia ir man pačiam, mano šeimai ir draugams, taip pat ir žmonėms kurie mane labai stipriai palaikė. Merginos buvo labai rimtos konkurentės. Monika turi tiek sekėjų, kiek aš turbūt gyvenime neturėsiu, o jų palaikymas labai svarbus ir Kristina, kuri jau dalyvavo balse, ji jau turėjo publikos palaikymą labai didelį, kas nebalsuotų už mergaitę su ukulėle ir geltona suknele? Taip pat ji stipri aktorė, tad varžovės buvo tikrai rimtos ir rimtai nusiteikusios pergalės neatiduoti labai lengvai.

Stebėdavai, kaip „Lietuvos balse“ dirbo Agnė Juškėnaitė? Ko iš jos galėtum pasimokyti?

Taip, stebėdavau Agnę ir galvodavau: o geras, kaip būtų faina būti jos vietoj. Ir taip apsisuka gyvenimas, kad pats esu. Ji tikra šaunuolė, labai stipri asmenybė ir, aišku, ačiū jai už palaikymą, nes tikėjo, kad galiu laimėti ir to norėjo.

Lengvai priimi kitų žmonių tau adresuotą kritiką?

Jei kritika teisinga – visada ją priimu. Pasimokau iš taiklių pastabų.

Pats kartais dainuoji?

Taip, bet labai baisiai (šypteli).

Teks kalbinti nedrąsius dalyvius. Gal turi savų būdų, kaip „pralaužti ledus“, kai turi nedrąsų pašnekovą?

Mano būdas – paprastumas. Aš su jais bendrausiu taip pat, kaip ir bendraučiau be kamerų. Manau, dalyviai atsipalaiduos ir manimi pasitikės.

Nebijai, kad televizija tave įtrauks? Nebeliks laiko „Radistams“?

Jau eidamas žinojau, kas laukia, tad pasiruošiau tam ir susidėliojau planus, kad būtų įmanoma ne tik laimėti, bet ir visiškai šitam darbui atsiduoti.

Rolando palaikymas tau daug padėjo?

Aš manau, kad Rolando palaikymas galėjo turėti dvi puses. Pirmoji, kad žmonės, kurie seka mūsų veiklą, palaiko mus kaip draugus ar kolegas, jie teigiamai sureagavo ir prabalsavo, o antra, kad žmonės galėjo supykti, kad čia taip ragina balsuoti, tai kaip sako Paksas: „Tas ant to“.

Kaip savo gerbėjus raginai balsuoti?

Aš per „Instagram story“ paaiškinau, kokie balai už ką bus gaunami, tad prašiau jų dviejų dalykų: balsuoti „facebooke“ ir įsidėti pas save į „Instagram story“, kad už mane balsuotų, už tai jiems pažadėjau įrašyti asmeninę vaizdo padėką, tai iki šiol tai darau, nes žmonių buvo neįtikėtinai daug ir be jų tikrai nebūčiau laimėjęs.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai