Ignas Krupavičius žmoną pakvietė į neeilinį pasimatymą: meta iššūkį kitiems

Ignas Krupavičius žmoną Vaidą pakvietė į pasimatymą namuose/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-26 14:48
LRT laidų vedėjas Ignas Krupavičius su žmona, projektų vadove Vaida visus kviečia būti kūrybingais. Esate priversti likti namuose? Na, ir kas! Tai netrukdo gerai praleisti laiką ir skirti dėmesio savo artimiausiems. Originali pora visiems meta iššūkį – susiorganizuokite #pasimatymąnamuose.

Beveik prieš metus, rugsėjo 5-ąją, Nidoje Vaida ir Ignas atšoko neeilines vestuves. Jau tuomet populiaraus festivalio „Burning Man“ motyvais iškelta šventė bei jai skirta fotosesija žadėjo – ko jau ko, bet unikalumo ir įkvėpimo gyvenime šiai porai tikrai nestigs. Igno ir Vaidos vestuvės tryško fantazija.

 

View this post on Instagram

#thedate #athome #aperitivo #quarantine

A post shared by Ignas Krupavičius (@ignas_krupavicius) on

Po jų praėjus beveik metams, pora ir toliau nestokoja įvairiausių idėjų.

Nors dėl apėmusios pandemijos dar ne vieną savaitę galime likti įkalinti savo namuose, Ignas Krupavičius siūlo nenukabinti nosies. Priešingai – o kodėl gi neprasimanyti įdomios, ikvepiančios veiklos, parodyti dėmesį mylimam žmogui?

View this post on Instagram

#thedate #athome #stayathome #quarantine #family

A post shared by Ignas Krupavičius (@ignas_krupavicius) on

Kovo 25-osios vakarą LRT laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėjas žmoną Vaidą pakvietė į pasimatymą. Viską Ignas padarė kaip pridera – pasipuošė, savo sekėjų „Instagram“ tinkle paklausė patarimų, mat jau seniai į pasimatymą ėjo, ir pasitempęs su mylima dama sėdo prie vakarienės stalo.

„Gerų pasimatymų. Metame iššūkį #pasimatymasnamuose. Tegul žmonės turiningai ir kūrybiškai išnaudoja laiką namuose. Likimas duoda galimybę sustoti ir susidėlioti gyvenime prioritetus. Dabar kaip niekad mums svarbu visiems daryti, kas privalu, o bus, kas lemta“, – ragina Ignas.

Naujausi straipsniai