Šokiais saulei tekant stebinantis Ignas Bakėjus: „Kai tampi tėvu trečią kartą, miegas praranda prasmę!“

Sveikos gyvensenos ir intensyvių treniruočių treneris Ignas Bakėjus / Vytauto Dranginio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-12 22:31
„18.27 berniukas užgimė! Mama Simona nuostabiai jaučiasi! Daug daug meilės siunčia visata“, – socialinėje paskyroje pirmadienio vakarą parašė sveikatos treneris, lektorius, „My Hero“ judėjimo idėjinis vadas Ignas Bakėjus.

Tai trečia atžala garsaus entuziasto šeimoje. Ignas įgyvendina daug įdomių savo idėjų, susijusių su sveika gyvensena. Viena jų – diskoteka saulei tekant, šį renginį Ignas su bendraminčiais vadina „Rytėliu“, tai vakarėlio atmaina, juk galima linksmintis ne tik naktį, bet ir rytą – tik dar su joga ir sveikais pusryčiais.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Kaip dabar bus – juk mažylis išsimiegoti kažin ar leis?

„Abejoju dėl miego, nes tempas mano ir taip didelis – daug dienų keliuosi 4 valandą ryto. Kai tampi tėvu jau kelintą kartą, praranda prasmę miegas! Svarbu sveiki vaikai ir laiminga žmona, o aš jau prisitaikysiu! Žmona manimi pasirūpins! Rytėliai vyks ir toliau, nes mano puiki „MyHero!“ komanda juos organizuoja ir palaiko mane“, – portalui Žmonės.lt sakė Ignas Bakėjus.

Trys vaikai kai kuriems žmonėms – jau rimtas iššūkis. Bet tik ne Ignui – jis nejaučia jokio nerimo, nes pats kilęs iš daugiavaikės šeimos.

„Labai laimingas esu, kad turiu tokią nuostabią žmoną ir kad galime turėti vaikų kad ir daug! Bet tai tik tiek nedaug palyginus...“ – įspūdžiais trečio vaiko gimimo dieną dalijosi vyras.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai