Iglė mini 21-ąjį gimtadienį: šių metų dovanos – lėlė, priklijuojamos tatuiruotės ir kryžiažodžiai

Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis / Monikos Remeikytės ir asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-15 18:16
Atlikėja Iglė Bernotaitytė lapkričio 15-ąją minėjo 21-ąjį gimtadienį. Nors dėl koronaviruso pandemijos gimtadienio šventės teko atsisakyti, Iglė ją paminėjo su pačiais artimiausiais žmonėmis, kurie ją nustebino dovanomis primenančiomis vaikystę.

„Šiemet gimtadienis visai kitoks, nei įprastai, tačiau šiandien tikrai jaučiuosi be galo laiminga ir maloniai nustebinta pačių artimiausių žmonių“, – portalui Žmonės.lt pasakojo 21-ąjį gimtadienį mininti atlikėja Iglė Bernotaitytė.

Mergina prasitarė, kad labiausiai ją nustebino tėvų padovanota dėžė, kurioje ji rado vaikystę primenančius daiktus – lėlę, burbulus, saldumynus, vaikų taip pamėgtą purų modeliną (angl. slime), o svarbiausia – priklijuojamas vaikiškas tatuiruotes.

„Tėvų įteiktos dovanos prasmė ir buvo ta, kad per greit nesuaugčiau, nepamirščiau vaikystės bei svajonių“, – džiaugsmo neslėpė žinoma atlikėja.

Iglė Bernotaitytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Iglė Bernotaitytė / Asmeninio archyvo nuotr.

Nors I.Bernotaitytė turi talentą ne tik dainuoti bei daryti tatuiruotes, dar vienas jos pomėgis – kryžiažodžiai. Būtent todėl šiemet iš savo draugų mergina sulaukė šūsnio kryžiažodžių, kuriuos ji planuoja spręsti karantino metu.

Tiesa, prakalbus apie karantiną Iglė išliko pozityvi ir pabrėžė, kad šis laikotarpis jai nėra toks sudėtingas, kaip daugeliui kūrėjų. Pasak jos, šie metai buvo gana sėkmingi, kadangi ji išpildė savo seną svajonę ir pradėjo dirbti tatuiruočių salone, taip pat spėjo sudalyvauti ir keletoje koncertų. Mergina atskleidė, kad sumažėjus koncertų kiekiui jai išgyventi padeda socialiniai tinklai, kuriose ji yra itin aktyvi ir mėgiama sekėjų.

Iglė Bernotaitytė su artimaisiais / Asmeninio archyvo nuotr.
Iglė Bernotaitytė su artimaisiais / Asmeninio archyvo nuotr.

„Esu linkusi išlikti pozityvi kiekvienoje gyvenimo situacijoje. Manau, kad viskas vyksta ne veltui, būtent ši mintis man ir padeda nenusivilti“, – teigė Iglė.

Atlikėja prasitarė, kad šiemet dėl siautėjančio viruso gimtadienio šventės atsisakys. „Kadangi tokia situacija, nesinori daryti didelių susibūrimų, todėl gimtadienio šventės daryti neplanuoju. Galbūt, kai praeis visas šis sudėtingas laikotarpis, kartu su draugais suvalgysim tortą“.

Iglė Bernotaitytė / Monikos Remeikytės nuotr.
Iglė Bernotaitytė / Monikos Remeikytės nuotr.

Paklausta, ko Iglė palinkėtų sau ateinančiais metais, atlikėja su portalu Žmonės.lt pasidalijo paprastu ir nuoširdžiu noru. „Sau palinkėčiau pasiekti užsibrėžtų tikslų, o svarbiausia – kad mano artimieji išliktų sveiki ir laimingi“, – atviravo mergina.

Naujausi straipsniai