Ievos Zasimauskaitės gyvenime – daugiau permainų: palieka gimtąjį Kauną

Ieva Zasimauskaitė/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-23 20:28
Dainininkė Ieva Zasimauskaitė sausio 23 d. į apdovanojimus „Žmonės 2020“ atvyko su palyda. Tiesa, žinomą moterį į renginį atlydėjo ne vyras Marius, su kuriuo šiuo metu jiedu išgyvena santuokos krizę, bet gera bičiulė. Pokalbio metu Ieva išdavė netikėtą naujieną – kol kas, neribotam laikotarpiui, iš savo gimtojo, mylimo miesto Kauno ji keliasi gyventi į Vilnių.

Įkurtuvių nuotaikomis gyvenanti žinoma atlikėja sakė, jog tokiems pokyčiams įtakos turėjo jos asmeninio gyvenimo permainos, o ir įtemptoje darbotvarkėje atsirado vis daugiau projektų, kurie įgyvendinami sostinėje.

„Su vyru jau kurį laiką gyvename atskirai. Iki šiol nuomavausi butą Žaliakalnyje“, – sakė I. Zasimauskaitė.

Ji nuoširdžiai prisipažino kol kas nežinanti, kaip viskas tarp jųdviejų su vyru išsispręs, todėl apie meilės reikalus nebuvo linkusi daug kalbėti. Dar pernai vasarą dainininkė kalbėjo, jog krizės dažniausiai ištinka kiekvienus santykius.

Apdovanojimų „Žmonės 2020“ svečiai / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Apdovanojimų „Žmonės 2020“ svečiai / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka

„Tiesiog atėjo laikas, kai teko apsispręsti, ar toliau eiti su šiuo žmogumi per gyvenimą, ar sukti skirtingais keliais. Tačiau nusprendžiau neskubėti, elgtis racionaliai ir pabandyti dar kartą. Sutarėme, kad metus laiko stengsimės“, – tuomet kalbėjo prieš devynerius metus „taip“ mylimajam ištarusi mergina.

Ievą su Mariumi kartais dar galima viešai išvysti kartu. Vyriškis neseniai buvo studijoje, palaikė žmoną nacionalinėje atrankoje į „Euroviziją“. Ieva šiais metais suspindo vedėjos amplua.

Tačiau nepaneigsi, kad pastaruoju metu, pasirodydama viešuose renginiuose, Ieva dažniau renkasi ne vyro kompaniją. Šįkart į apdovanojimus „Žmonės 2020“, surengtus Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, ją lydėjo bičiulė Indrė. Dešimt metų pažįstamos merginos paskutinį kartą buvo susitikusios birželį.

Ieva Zasimauskaitė su drauge Indre/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Ieva Zasimauskaitė su drauge Indre/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Indrė gyvena ir dirba Maltoje. Todėl gyvai pasimatome ne itin dažnai“, – sakė Ieva. Jos bičiulė – saloje populiari kosmetologė, gavusi kvietimą dirbti iškart po studijų metu atliktos praktikos.

„Indrei Malta patinka. Širdies draugas taip pat gyvena čia“, – pasakojo I. Zasimauskaitė. Pati ji vėjuotoje saloje jau yra viešėjusi tris kartus. Tiesa, sužavėta neliko.

„Tai – ne mano kraštas. Vasara per karšta, o kitais metų laikais oras nenuspėjamas. Man labiau patinka žaluma, palmės, stabilesnis, šiltas klimatas“, – sakė pašnekovė.

Naujausi straipsniai