Ievos Swan gimtadienis Barselonoje: pirmi kartai su geriausiomis draugėmis ir meilė Ispanijai

Ievos Swan kelionė Barselonoje / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Nuomonės formuotoja, stilistė Ieva Swan gegužės 4-ąją minėjo 31-ąjį gimtadienį. Nors tądien jį sutiko Turkijoje, dar kartelį savo gimtadienį Ieva nusprendė atšvęsti moteriškoje kompanijoje – kartu su savo geriausiomis draugėmis. Pasirinkusios saulėtąją Barseloną, penkios draugės išvyko praleisti keturias dienas trukusio nuotykio.

Sako, po 30-ties pasikeičia požiūris į gyvenimą – kiekvieną akimirką norisi išgyventi pilna krūtine dėkingumo ir džiaugsmo. Taip nutiko ir influencerei, stilistei Ievai Swan, kuri savo 31-ąjį gimtadienį šiemet nusprendė paminėti net kelis kartus, skirtinguose pasaulio kampeliuose.
 
Gegužės 4-ąją laikrodžiui sumušus dar vienus gyvenimo metus, Ieva savo gimtadienį pasitiko Turkijoje su antrąja puse tenisininku Simu Kuču. Vėliau sugrįžusi į Lietuvą, ji nusprendė – savo šventę dar kartą paminės ir moteriškoje kompanijoje.
 
Kartu subūrusi savo geriausias drauges, Ieva Swan ilgai negalvojusi įsigijo bilietus į dar neaplankytą Ispanijos regiono kultūros centru vadinamą Barseloną.
 
„Gimtadienį dar kartą norėjosi paminėti ten, kur šilta. Barselonoje nebuvau buvusi iki šiol, tad pagalvojau būtų visai smagu ten apsilankyti pirmą kartą. O dar ir bilietus radau nebrangius! Tada jau klausimų nekilo... Draugėm sakau – lekiam? Ir visos sutiko!“ – portalui Žmonės.lt pasakojo Ieva Swan.
 
Ievos Swan kelionė Barselonoje / Asmeninio albumo nuotr.
Žinoma nuomonės formuotoja pasidžiaugė, kad iki šiol su draugėmis būdavo ypatingai sunku atrasti laiko bendrai kelionei, tačiau šįkart viskas pavyko labai greitai ir sklandžiai.
 
„Tai mūsų pirma kelionė į užsienį. Ankščiau nesigaudavo susiderinti laiko, kad visos galėtume vienu metu atostogauti, tad tai darydavome atskirai, tačiau šį kartą pavyko ir esu labai dėl to patenkinta“, – neslėpė Ieva.
 
Portalui Žmonės.lt moteris pasakojo, kad saulėtame Ispanijos krašte praleido keturias dienas ir kartu su geriausiomis draugėmis apsistojo miesto centre esančiame viešbutyje.

Ievos Swan kelionė Barselonoje / Asmeninio albumo nuotr.
Ne paslaptis, kad sveiką gyvenseną propaguojanti Ieva dažnai kelionių metų renkasi aktyvią veiklą, mėgsta aplankyti naujas vietas ir nepamiršta sporto, dažniausiai rinkdamasi vandenlentes, tenisą ar kt.
 
Visgi, šįkart Ieva nusprendė kelionę praleisti kiek kitaip – visiškai pailsėti ir atsipalaiduoti. „Didžiąją dalį kelionės neveikėme nieko, – šypsojosi ji. – Gulėjome prie jūros, valgėme ir gurkšnojom kokteilius“.

„Per visą kelionę pasirinkome tiesiog vieną turistinę dieną, kai aplankėme garsiausius Barselonos objektus ir visas lankytinas vietas“, – pridūrė ji.
 
Ieva atskleidė, kad labiausiai Barselonoje jai ir jos draugėms įspūdį paliko garsioji, vis dar statoma Šv. Šeimynos bažnyčia ir Guelio parkas. „Tai visiškas meno stebuklas po atviru dangumi“, – neslėpė pašnekovė.

Ievos Swan kelionė Barselonoje / Asmeninio albumo nuotr.
Kalbėdama su portalu Žmonės.lt ji prasitarė, kad į šį miestą dar tikrai sugrįš, kadangi Barselona jai paliko neišdildomą įspūdį. 
 
„Nesu priekabi, tad galiu drąsiai teigti, kad viskas man šiame krašte patiko. Miestas gražus, turi nuostabią architektūrą, didelę ir gražią pakrantę, ir svarbiausia – šiltą klimatą“.
 
Ispaniškas klimatas, saulė ir pietiečių nuotaika Ievai tikrai nesvetima – ji metai iš metų ilgesniam laikui apsistoja Tenerifėje. Galbūt dėl šios priežasties ji taip pat puikiai jautėsi ir saulėtoje Barselonoje. 
 
„Man apskritai Ispanija labai man patinka. Šioje šalyje jaučiuosi labai sava“, – tikino Ieva.
 
Ievos Swan kelionė Barselonoje / Asmeninio albumo nuotr.
Ne paslaptis, kad 31-ąjį gimtadienį paminėjusios nuomonės formuotojos gyvenime iki šiol išties netrūko iššūkių ir spalvingos patirties. Prieš metus išgyvenusi skyrybas ir iš naujo sukūrusi naujus santykius, Ieva tikino, kad gyvenimas po 30-ties jai atnešė visai kitokį požiūrį į gyvenimą.
 
Dabar jį įsitikinusi – taisyklių nėra, jas savo gyvenime kiekvienas susikuria patys. 
 
„Gyvenimas po 30-ties man atnešė laisvę ir supratimą, kad reikia gyventi taip, kaip patinka. Jokių taisyklių gyvenime nėra. Labai dažnai mes jas susigalvojame patys arba mums jas padiktuoja aplinka. Tai yra visiška nesąmonė ir gyvenimas gali būti visoks, įvairus. Ir daug gražesnis jis be taisyklių...“ – atviravo Ieva ir galiausiai gimtadienio proga sau palinkėjo svarbiausio.

„Išlikti savimi ir, gink Dieve, neprarasti savitumo“.
 
Fotogalerija:
 
Ievos Swan kelionė Barselonoje (5 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau