Ievos Stasiulevičiūtės televizijoje laukia pirmas kartas su Arūnu Valinsku

Ieva Stasiulevičiūtė ir Arūna Valinskas / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-27 14:55
„Vilnius gyvai“ vedėja Ieva Stasiulevičiūtė mėgsta suktis virtuvėje, gaminti draugams. „Kartais net valgau tai, ką pagaminu“, – juokauja Ieva. Laidoje ji kuruos kulinarinę rubriką, kurioje pirmasis apsilankys televizijos vilkas, laidos „Svogūnų Lietuva“ kūrėjas Arūnas Valinskas. O kur Arūnas – ten ir kuriozai.

„Mes pradedame naują rubriką „Gamink su Ieva“. O su kuo geresnis pirmas kartas, jei ne su Arūnu Valinsku!“ – filmavimo kamerai akį merkė I. Stasiulevičiūtė.

A. Valinskas, savo ruožtu, žarstė sąmojį nuo pirmųjų filmavimo minučių. Bet pirmiausiai jis aiškiai nubrėžė ribas – kokia kieno paskirtis virtuvėje.

„Moters darbas virtuvėje – netrukdyti“, – tokius Arūno žodžius jau rytoj, penktadienį išgirs „Vilnius gyvai“ žiūrovai. Ievai beliks „užsisiūti“ burną.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

„Man patinka žiūrėti, kaip žmonės gamina“, – sako Ieva, bet vien stebėti studijoje, kaip prie puodų suksis A.Valinskas, jai nepavyks.

„Tu būsi bulvių tarkavimo mašina „Ieva – 1“, nes nagai – tinkami tarkavimui“, – rytoj eteryje pareigas skirs A. Valinskas, įvertinęs nepriekaištingą I.Stasiulevičiūtės manikiūrą. Maža to, Arūnas nupaišys schemą, kaip moteris turi tarkuoti bulves, kad darbas būtų kuo našesnis.

Kulinarinis dueto darbo procesas bus kupinas juoko, provokacijų ir žaismingų trikdžių. „Kas įmušė trečią kiaušinį? Kur miltai?“ – vienas aplink kitą virtuvėje suksis Ieva su Arūnu, greta maisto gaminimo pasikalbėdami apie Ingą Valinskienę, Moniką Vaičiulytę ir kitas A. Valinsko aplinkos moteris, naująjį projektą „Svogūnų Lietuva“ ir kitas aktualias temas.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Premjera „Vilnius gyvai“ – jau rytoj, penktadienį, 16.30 val. tik per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai