Ievos Stasiulevičiūtės grožio paslaptis: „Pasilepinkite, bet neapsileiskite“

Ieva Stasiulevičiūtė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Justina Dirsė
Publikuota: 2012-05-17 15:38
Saulei šviečiant ar lietui lyjant sporto aistruoliai niekuomet nepraleidžia progos mankštintis. Ketvirtadienio rytą, purškiant dulksnai, sportinės aerobikos gerbėjai su grupės „ŠarkA“ nare, dainininke Ieva Stasiulevičiūte (23) priešakyje dieną pradėjo mankšta.

Šalia „Samsung Smart TV“ namo Odminių skvere treniruotę vedusi dainininkė tikino, kad toli gražu ne kiekvienas jos rytas prasideda mankšta. Dviejuose universitetuose studijuojanti ir dviejuose darbuose dirbanti Ieva tam tiesiog neturi laiko.

„Tikrai nesu iš tų žmonių, kurie kiekvieną rytą pradeda nuo mankštos. Pastaruoju metu darbo ir mokslo grafikas yra itin įtemtas, todėl man daug sveikiau laisvu metu išsimiegoti, o ne paskutinius energijos likučius išeikvoti sporto salėje. Šiuo metu tikrai turiu rinktis, kam skirti savo laiką. Tačiau  atėjus vasarai turėsiu laisvesnę darbotvarkę, tada pradėsiu sportuoti, nes sportas – tikrai geras energijos užtaisas! Tačiau nereikia persistengti, nes jis ims sekinti“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Ieva.

Nors žinoma dainininkė rūpinasi savo figūra, tačiau sveika gyvensena Ievai nėra salotų lapų valgymas, alinančios dietos ar sportavimas iki sąmonės netekimo. Dainininkė valgo ką panorėjusi. „Aš nesu sveiko maisto šalininkė. Skanus maistas ne visuomet yra sveikas. Visuomet noriu, kad maistas ar valgymas teiktų malonumą. Juk sakoma, kad maistą, kurį nori valgyti, žmogaus skrandis greičiau suvirškina ir jis greičiau pasišalina. Suvalgai tuos salotos lapus ir visą dieną esi be nuotaikos, nes vis tiek esi alkanas. Kaip žmogus gali būti produktyvus, jei jis nėra patenkinęs pirminių fiziologinių poreikių“, – retoriškai klausė Ieva.

Tad tiems, kurių galvose kirba klausimas, kokia Ievos grožio paslaptis, dainininkė paprastai ir lakoniškai atsako: „Pagrindinė taisyklė, kuria vadovaujuosi – leisti sau pasilepinti, bet niekada neapsileisti. Mylėkite save, tačiau jokiu būdu neapsileiskite!“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai