Ievai Zasimauskaitei suėjo 27-eri: „Turiu tiek stiprybės, kiek negalvojau, kad manyje gyvena“

Ieva Zasimauskaitė/ Redos Mickevičiūtės, Tautvydo Stuko ir Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Gabrielė Valaitytė
Publikuota: 2020-07-02 18:55
„Gimtadienį pasitinku apmąstymuose. Galvoju apie prabėgusius metus. Šįmet gavau ypatingai daug pamokų – daug praradau, bet daug ir atradau“, – sako liepos 2-ąją 27-ąjį gimtadienį švenčianti dainininkė Ieva Zasimauskaitė.

Su Žmonės.lt kalbėdama apie prabėgusius metus Ieva neslepia, jog šie jai buvo tarsi amerikietiški kalneliai.

„Metai buvo įspūdingi. Praradau be galo daug, bet tuo pačiu netrūko ir gražių akimirkų. Gavau vertingų pamokų, susistiprinau savo tikėjimą. Ir jei sau brangius žmones įskaudinau, atsiprašau, kitaip negalėjau“, – atvirai sako dainininkė. 

Į ateitį ji žvelgia optimistiškai, tačiau prisipažįsta, kad kartais atrodo, jog sulaukė ne 27-ojo, o 47-ojo gimtadienio. 

Ieva Zasimauskaitė/ Organizatorių nuotr.
Ieva Zasimauskaitė/ Organizatorių nuotr.

„Esu jau išsiskyrusi, daug visko gyvenime patyrusi. Šiais metais suvokiau, kad turiu tiek stiprybės, kiek niekada negalvojau, kad manyje gyvena. Atradau tikėjimą, kurio, panašu, kad iki šiol neturėjau. Manau, jei toks ir buvo, tai tai tik paviršutiniškas. Supratau, kad turiu nemažai kantrybės, kurios anksčiau pristigdavau. Nustojau siekti tobulybės ir netgi prisipažinau sau, kad esu žemiau, negu maniau esanti.

Stipriau įvertinau šeimą. Supratau, kokie jie man yra brangūs, ir kokia aš jiems esu brangi. Didelė vertybė yra turėti šalia artimus žmones. Dažnai tam tikrose gyvenimo situacijose mes nusisukame nuo savo šeimos, kartais atrodo, kad ji mūsų nesupras ar paprasčiausiai mąsto kitaip nei mes. Tačiau būtent artimieji yra tie žmonės, kurie pirmi tave pakels, kai suklupsi ir  išties pagalbos ranką. Tai yra nerealu“, – kalba I. Zasimauskaitė.

Marius Kiltinavičius ir Ieva Zasimauskaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Marius Kiltinavičius ir Ieva Zasimauskaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Apie asmeninį gyvenimą kurį laiką neatviravusi Ieva Žmonės.lt prisipažįsta, kad su vyru Mariumi Kiltinavičiumi skirtingais keliais pasuko jau senokai. Tiesa, pora oficialiai išsiskyrę dar nėra.

Kalbėdama apie iširusią santuoką Ieva nuoširdi – šis laikotarpis jai ir skaudus, ir vertingas, ir artimas. 

„Aš labai įskaudinau Marių ir kiekvieną dieną galvoju, kada jis man atleis ir kada vėl su manimi kalbėsis“, – ativrai sako žinoma moteris. Tiesa, kalbėti apie tai, kas tarp jųdviejų nutiko Ieva viešai vengia. 

Gimtadienio dieną ji švęsti nežada, mat turi koncertą, tačiau vėliau žada šią progą paminėti. 

„Vieną dieną atvažiuos vieni draugai, kitą – kiti, o trečią dieną susitiksiu su šeima. Per gimtadienius turiu tradiciją – pasimatyti su visais. Su kai kuriais iš būrio brangių žmonių esame kartu jau 27-erius metus, su kitais – 10, 15 metų, yra ir tokių, su kuriais susipažinome tik prieš kokius 5-erius metus. Gaila, kad šiais metais visi negalime susirinkti į krūvą. Daugelis atostogauja, yra kažkur išvykę. Nepaisant to, vistiek jaučiu tikrų savo draugų buvimą ir man labai dėl to smagu. Nuo mažų dienų, kiekvienais metais labai laukiu šios šventės. Ir ne dėl dovanų, o neįkainojamo laiko su mylimais žmonėmis. Man ši šventė – ypatinga“, – neslepia dainininkė.

 

Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė/Organizatorių nuotr.
Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė/Organizatorių nuotr.

Ieva atskleidžia, kad netrukus savo gerbėjus nudžiugins naujais kūrybos vaisiais. Karantinas jai buvo – intensyvus laikotarpis. 

„Rašiau dainas ir dabar jau kaip šausiu – kas mėnesį po dainą (juokiasi)... džiaugiuosi, kad kūrybinis procesas vyksta, šalia savęs turiu nuostabų žmogų, kuris padeda man kurti. Tikiuosi, kad greitu metu galėsime išleisti bendras dainas “, – sako ji.

Ateinantiems metams Ieva labiausiai sau palinkėtų išmokti mylėti: –„Noriu išmokti priimti save, neabejoti tuo, ką darau ir drąsiai žvelgti net į tuos, kurie mane teisia. Taip pat linkiu sau sugebėti iš tikrųjų mylėti“. 

Naujausi straipsniai