Ieva Zasimauskaitė tapo vasaros makiažo modeliu: „Neįsivaizduoju, kas madinga, bet žinau, kas man tinka“

Ieva Zasimauskaitė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-19 12:37
Dainininkė Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė ketvirtadienio rytą pradėjo besilepindama moteriškais malonumais – domėjosi naujausiomis vasariško makiažo tendencijomis ir drauge su dizainere Eva Ghaoui tapo vizažistės modeliais.

Saulės zuikučių pabučiuoti skruostai, vėjavaikiška šukuosena, vešlūs, tačiau nebekampuoti antakiai ir ryškios lūpos – akcentai, šią vasarą lydėsiantys merginas ir moteris ne tik festivaliuose, bet ir kasdienybėje.

Kaip susikurti tobulą šios vasaros makiažą, kosmetikos linijos „Mary Kay“ renginyje pademonstravo dainininkė Ieva Zasimauskaitė Kiltinavičienė ir dizainerė, grožio salono savininkė Eva Ghaoui – joms makiažo meistrė Jelena Liaudinienė sukūrė du skirtingus, tačiau vasarai įkvepiančius stilius. O skaitytojoms pateikė keletą patarimų vasaros makiažui.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Visi vasaros skoniai – lūpose

Moterys mėgstančios ryškinti akis, turėtų rinktis kuo neutralesnius lūpdažius arba paryškinti lūpas švytėjimo suteikiančia pudra, kuri, anot J.Liaudinienės, labai gražiai atrodo ant siaurų lūpų bei padeda jas vizualiai padidinti. Tačiau, jeigu mėgstate ryškinti lūpas, – ši vasara yra pats metas tuo mėgautis dažniau nei įprastai. J.Liaudinienė ryškių lūpų makiažą sukūrė ir Evai Ghaoui.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Madingiausios šios vasaros spalvos – ciklameno rožinė bei sodrūs bordo atspalviai. Tačiau yra keletas atspalvių, kurie visuomet madingi ir tiks visoms moterims vasaros metu. Tai lašišinis atspalvis (mišinys tarp oranžinės ir rožinės spalvų), kūno spalvos (angl. nude) atspalvis bei klasikiniai raudoni lūpų dažai. O lūpas šią vasarą itin populiaru dažyti ombre technika, kuri pasižymi šviesesniu atspalviu lūpų centre ir tamsesniu – išoriniuose kraštuose“, – sako makiažo meistrė.

Akims – kerintis natūralumas

Vasarą norisi kuo paprastesnio ir greitesnio makiažo, todėl ryškias ir griežtas juodo pieštuko linijas palikite oficialioms progoms. Šią vasarą J.Liaudinienė pataria akis lengvai retušuoti, o jeigu tenka ar norisi naudoti ryškias spalvas, vietoje kelių spalvų derinio rinktis vieną, dar geriau – tik akių apvedimą tam tikra spalva. Ievai Zasimauskaitei-Kiltinavičienei „Mary Kay“ vizažistė parinko akis pabrėžiantį makiažą.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Norint paryškinti akis, galima rinktis ir lengvai padūmavusį makiažą arba tiesiog laisvai išsklaidyti ryškią liniją nubrėžtą pieštuku. Kuo natūraliau, tuo geriau“, – tikina makiažo specialistė.

Pasak Jelenos, pasirinkus ryškių lūpų makiažą, akių makiažui gali visiškai pakakti blakstienų tušo, o žvilgsnį sustiprinkite vešliais, net berniukiškais antakiais – jokių grafinių linijų ar kampų, kurie išduotų, jog antakiai yra nenatūralūs.

Bendraudama su Žmonės.lt I.Zasimauskaitė-Kiltinavičienė neslėpė, kad kosmetikai gyvenime skiria daug dėmesio, nors kasdien makiažu ir nesipuošia.

„Kasdien stengiuosi nesidažyti. Naudoju tik drėkinantį kremą ir pasiryškinu akis“, – sakė dainininkė.

Tačiau nesiruošia slėpti: makiažo tendencijos, mados jai – svetimas dalykas. „Absoliučiai neįsivaizduoju, kas šį sezoną yra madinga, tačiau žinau, kas man tinka“, – sako ji.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Besirinkdama kosmetikos priemones ji pirmiausia kreipia dėmesį į kelis aspektus: „Žiūriu, ar kosmetikoje nėra alkoholio ir ar ji nėra testuota su gyvūnais. Taip pat atsižvelgiu į kosmetologės patarimus.“

Žmonės.lt I.Zasimauskaitė-Kiltinavičienė pasakoja, kad jos kosmetinėje tiesiog privalo būti lūpų blizgis ar vazelinas, taip pat – juodas akių pieštukas. Tai pagrindinės makiažo priemones, kurias Ieva pasitelkia puoselėdama grožį.

Paklausta, ar daug investuoja į kosmetiką, dainininkė juokiasi: „Nežinau, labai skirtingai. Bet atrodo, kad per daug.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai