Ieva Zasimauskaitė susirgo koronavirusu: „Liga man duoda daug pamokų“

Ieva Zasimauskaitė / Teodoro Biliūno ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkė Ieva Zasimauskaitė jau penkias dienas nekelia kojos iš namų – į ligos patalą ją paguldė Covid-19. Atlikėja atvirauja, kad koronavirusas ją privertė susidėlioti prioritetus ir net pripažinti turint priklausomybę.

I.Zasimauskaitė su portalu Žmonės.lt sutiko pasidalinti savo „Instagram“ įrašu, kuriame atvirai pasakoja apie pastarųjų dienų išgyvenimus, negyjančias sielos žaizdas ir ligos metu atkeliavusį suvokimą apie priklausomybę.

Belenkaip keista. Tas visas sustojimas ir negalėjimas pagreitinti proceso. Tik sustojus suprantu, kiek iš tikrųjų bėgu“, – tokiais žodžiais I.Zasimauskaitė pradėjo jausmingą tekstą.

Savo pranešime dainininkė atviravo, kad susirgusi koronavirusu ji gavo galimybę apsvarstyti dabartinį savo gyvenimo būdą, įvertinti prioritetus ir suvokti, kad jie sudėlioti ne taip, kaip turėtų būti. Mergina prisipažino, kad visiems svarbiems dalykams ji neskiria pakankamai laiko.

Vienišos, izoliacijoje praleistos dienos I.Zasimauskaitei leido suprasti, koks svarbus yra gyvas bendravimas ir kaip jai jo trūksta. 

„Iš to ir kyla tas žiaurus vienišumo jausmos ir neužpildyta širdis. Nes internetas ir žinutės ar skambučiai niekada neatstos gyvo žmogaus, apkabinimo, prisilietimo, kvapo, energijos. Čia begulėdama tas kelias dienas pažadėjau sau iškart po izoliacijos – į savaitę aplankysiu po vieną draugą ir būsiu kokybiškai.... neskubant. Čia ir dabar... be jokių kitų reikalų“, – pažadais dalijosi atlikėja.

Tai – ne vienintelis jos įsipareigojimas sau: „Pažadėjau sau sugalvoti sistemą kaip mažiau, bet produktyviau išnaudoti šitą laiką- būtent darbo tikslais“, – sako I.Zasimauskaitė.

Ieva Zasimauskaitė / Lauryno Trimonio nuotr.

Vis tik ligos akivaizdoje I.Zasimauskaitei atsivėrė ir kur kas skaudesnė tiesa – atlikėja suvokė esanti priklausoma nuo socialinių tinklų. Mergina tvirtino, kad ši priklausomybė esanti labai bjauri ir įtraukianti.

„Kiek randi pasiteisinimų... čia gi darbas... man reikia... čia ieškau įkvėpimo... ir t.t. Bet ar tikrai? Bent jau man... tai labiau pasislėpimo vieta, kad nereikėtų daryti to, ką ištikrųjų reikia daryti“, – atvirauja dainininkė.

Ji baiminasi, kad ši priklausomybė kenkia jos bendravimo įgūdžiams.

„Kartais atrodo, kad net nebemoku gyvai bendrauti, turiu kažkokių baimių ar kompleksų, nes tiek jau pripratau prie tų internetinių pokalbių“, – rašo atlikėja.

Ieva Zasimauskaitė / Neringos Rekašiūtes nuotr.

Jausmingame įraše, kurį pati I.Zasimauskaitė pavadino dienoraščiu, atlikėja prakalbo apie sunkiai ir ilgai gyjančias sielos žaizdas.

„Jau pamiršau šitą jausmą, to visiškai pilno atvirumo, nes labai skaudėjo ir vis dar skauda. Bet žaizdos gyja, vienos lėčiau, kitos greičiau, bet gyja. Kai skauda... atrodo, kad niekada niekada nebus gerai. Bet čia kaip ir su liga. Kai sergi... atrodo visada taip bus, bet pasveiksti ir eini pirmyn“, – optimizmo nepraranda dainininkė. 

Vis tik plačiau papasakoti apie ją skaudinančius dalykus ji negalėjo dėl prastos savijautos.

„Norėjau Live padaryti, bet atrodau kaip zombiukas ir kalbu dar silpnokai. O kai pasveiksiu, norėsiu pasidalinti. Man taip smagu būti atvirai“, – pasakoja ligos akivaizdoje nuoširdumo neprarandanti mergina.

Ieva Zasimauskaitė (36 nuotr.)
+30
Skaitykite daugiau