Naujausiame I.Zasimauskaitės vaizdo klipe – priminimas, kad nuo savęs nepabėgsime

Ieva Zasimauskaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-09 14:44
Neseniai 27-ąjį gimtadienį minėjusi atlikėja Ieva Zasimauskaitė savo gerbėjams paruošė muzikinę staigmeną – dainininkė pristato naują kūrinį „Labas tau tariu“.

„Kaip kažkas jau pasakė, ši daina savo stiliumi skiriasi nuo mano ankstesnių. Kūrinys – kitoks, smagus, greitas. „Labas tau tariu“ tai – žodžiai sau pačiam“, – sako I. Zasimauskaitė.

Dainos vaizdo klipe pagrindinis akcentas – veidrodžiai ir juose matomas savo atspindys. Pasak Ievos, veidrodėliai simbolizuoja tai, kad nuo savęs nei vienas pabėgti negalime.

„Galų gale vis tiek savęs paklausime: ei, kaip tu jauties?“  Su nauju kūrinių pasataraisiais metais daug išgyvenimų patyrusi Ieva ragina visus nusišypsoti ir kartu su ja žengti į priekį. 

„Džiaugiuosi susipažinusi su Andrium Borisevičiumi, kuris tapo dainos bendraautoriumi. Šis žmogus mane įkalbėjo išbandyti kitokį muzikinį skambesį. Dėl to jam esu jam be galo dėkinga. Tiksliai žinojau apie ką ši daina, tačiau reikėjo žmogaus, kuris padėtų taisyklingai viską sudėlioti. Taip pat džiaugiuosi atradusi merginą vardu Rūta, kuri man labai pagelbėjo su dainos žodžiais. Manau, kiekvienas mes atrasime save šitoje dainoje, o paklausę jos, padrąsinsime save nebijoti ir nebėgti nuo savęs“, – kalbėjo Ieva.

Naujausi straipsniai