Ieva Zasimauskaitė: „Mums jau prognozuojama vieta pirmame dešimtuke“

Išlydėtuvių akimirkos / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Lrt.lt
AA

„Esu be galo dėkinga, kad pagaliau esu „Eurovizijoje“, pagaliau man pavyko. Įsivaizduokit, šiandien mačiau lažybų prognozes ir mes jau esam pirmam dešimtuke, kai prieš repeticijas mes nebuvom net kvalifikuoti į finalą“, – žengdama mėlynuoju „Eurovizijos“ atidarymo ceremonijos kilimu kalbėjo Lietuvos atstovė.

Pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis, kuriame pasirodys I. Zasimauskaitė, jau antradienį. Dėl savo sėkmės jame kausis 19 atlikėjų. Muzikos apžvalgininkai šį pusfinalį vadina vienu stipriausių per pastarąjį dešimtmetį.

Ieva Zasimauskaitė / Andres Putting nuotr.

Pirmajame konkurso pusfinalyje taip pat pasirodysianti Belgijos atstovė konkurso atidarymo vakarą negailėjo pagirų savo aprangos dizainerei.

„Aš labai didžiuojuosi vilkėdama belgų dizainerės Veronique Branquinho smokingą. Vilkėdama jį jaučiuosi labai galinga moteris“, – sakė atlikėja Sennek.

Sennek / Andres Putting nuotr.

Tuo metu Estijai šių metų konkurse atstovaujanti Elina Nechajeva atkreipė dėmesį į savo drabužio siunčiamą žinutę: „Viršutinėje dalyje užrašyta „Estija laukinė, laisva, nuostabi, fantastiška“. Viskas čia apie Estiją.“

Kaitinant beveik 30 laipsnių karščiui mėlynuoju kilimu žengę konkurso dalyviai ne tik demonstravo kruopščiai kurtą įvaizdį, džiugino šypsenomis ir nuoširdžiu bendravimu, tačiau kalbėjo ir apie tai, kuo jiems svarbu dalyvauti „Eurovizijoje“.

„Eurovizija“ yra vienintelė likusi galimybė, kur tu gali skleisti savo muziką didelei auditorijai senamadišku būdu. Kadangi aš irgi esu senamadiškas, tai „Eurovizija“ man yra sava“, – sakė Austrijos atstovas Cesaris Samsonas.

LRT.lt

Pirmoji Ievos Zasimauskaitės repeticija „Eurovizijoje“ (16 nuotr.)
+10

Skaitykite daugiau