Ieva Zasimauskaitė kuria „Youtube“ kanalą: skirtas – ne kiekvienam

Ieva Zasimauskaitė/ Socialinių tinklų/ Redos Mickevičiūtės ir Tautvydo Stuko nuotr.
Ieva Zasimauskaitė/ Socialinių tinklų/ Redos Mickevičiūtės ir Tautvydo Stuko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-03-25 10:02
AA

„Ilgai svajojau apie savo kanalą. Tik norėjau išgryninti jo idėją“, – sako iš Tailando neseniai grįžusi ir karantino sąlygomis jau kurį laiką gyvenanti dainininkė Ieva Zasimauskaitė. „YouTube“ vaizdo įrašus nusprenusi kurti Ieva pabrėžia – jie skirti bus tikrai ne kiekvienam, o ypatingai ten nelaukiami tie, kurie skleidžia negatyvias emocijas.

„Dėl savo kanalo labai ilgai svarsčiau, rinkausi, kurioje erdvėje jį kurti: „Facebook“, „Instagram“ ar „Youtube“. Taip pat turėjau sau išsigryninti klausimą ir kam aš tai darau? Kokiems žmonėms jis bus skirtas?

Noriu, kad tai būti labai nišinis dalykas. Savo kanale bandysiu kalbėti apie Dievą, meditaciją, vegetarinius patiekalus, mitybą, sąmoningumą.

Žinau, kad ne visi žmonės linkę apie tai skaityti ir tuo domėtis.

Todėl nekuriu taip, kad tai būtų įdomu visiems, kanalą kūriau todėl, kad manau, jog tai reikalinga.

Galbūt ateityje pasikalbėti pasikviesiu ir žinomų žmonių, nes aplink yra labai daug tokių, kurie ieško savęs ir jiems labai reikia, kad kažkas juos įkvėptų.

Kartais tokie žmonės ypatingi būna iš savęs – jie nieko niekada specialiai neieško, bet viską žino. Dalykais, kurie yra tikri, dalytis yra labai sunku, nes tai tavo vidus, o jį pažeisti – nesunku. Savo kanaluose visada pabrėžiu, kad jeigu žmogaus nedomina mano kuriamas turinys, jis praeitų, o ne išlietų blogius, kurie yra jo viduje“, – Žmonės.lt pasakojo I. Zasimauskaitė.

Tikslinė Ievos kanalo auditorija – pozityvūs, atviri žmonės, kurie, kaip sako ji pati, „nori gėrio“. 

Karantine gyvenanti atlikėja tiki, jog šis laikotarpis žmonėms išeis tik į naudą, nes tai, anot jos, puikus laikas sustoti ir įsivertinti, kokia svarbi yra tavo sveikata.

„Pirmos dienos gali būti labai sunkios emociškai, jeigu tu vienas sėdi tarp keturių sienų, niekur neišeini, su niekuo nebendrauji, iš kitos pusės – tai puikus laikas sustoti ir įsivertinti, kokia svarbi yra tavo sveikata: tiek fizinė, tiek emocinė. Darbų galime ir netekti, bet jeigu nesaugosime sveikatos – niekas kitas už mus gyvenimo nenugyvens, todėl stiprinkime savo ir dvasinį, ir fizinį, ir intelektinį imunitetą“, – kalbėjo Ieva.

 

I.Zasimauskaitė mano, kad namie liūdėti tikrai nereikia – juose galima nuveikti šimtus dalykų.

„Galima žiūrėti filmus, virtualiai lankytis muziejuose, pradėti internetines studijas ar mokytis kulinarijos. Mokėti ruošti maistą yra visiškai nerealus jausmas.

Man tai yra labai didelis poilsis – ypač kai nereikia skubėti.

Taip pat rekomenduoju perskaityti knygą, kuri jus įkvėps, leisti laiką su artimaisiais ar paskambinti tam, su kuriuo neturėdavai laiko pasikalbėti ir su tuo žmogumi šnekučiuotis ne porą minučių, o valandą. Galima pradėti medituoti ar atrasti savo sporto šaką – internete pilna įvairiausių treniruočių transliacijų. 

Internete pilna įvairiausios informacijos – daug kas šį dalyką įvardija kaip priešą, o aš manau, kad jeigu tinkamai jį panaudosi, internetas gali būti ir labai geras draugas“, – šypsojosi Ieva.