Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė: „Aš jau laimėjau. Ir be galo daug“

Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-09 12:02
Du mėnesius trukusi „Eurovizijos“ karštinė baigėsi. Per tą sumaištį mūsų atstovė greičiausiai turėjo laiko nusiteikti įvairiems jos baigties scenarijams. Tačiau Ieva ZASIMAUSKAITĖ-KILTINAVIČIENĖ (24) tikina, kad niekada net nebandė spėlioti, ar ja patikės Europa. „Aš jau laimėjau. Ir be galo daug“, – nuoširdžiai taria.

„Žmonės sako, kad mane palaiko, pataria mėgautis procesu, nes jau viską, ką galėjau, padariau. Tai įkvepia, neleidžia pasiduoti. Nepriklausomai nuo to, kaip seksis „Eurovizijoje“, man viskas tik prasideda“, – optimizmu spinduliuoja Ieva.

O kuo ji gyvena ne tik šią akimirką, kai Europą drebina „Eurovizija“, kaip jaučiasi pramogų pasaulyje, kuris iš šono atrodo klampus kaip liūnas?.. „Jis tikrai toks“, – sutinka Ieva. Dėl to buvo laikas, kai rūkė, vartojo alkoholį, nes kitaip nemokėjo vakarėliuose atsipalaiduoti. Vėliau teko išgyventi depresiją, o su ja dingo ir prasmė koncertuoti. „Tos draugystės, kai tau žiūrėdami į akis šypsosi, o nusisukę apkalba, glumino. Tapo labai liūdna, – prisimena Ieva. – Gal būčiau sau ką nors pasidariusi, bet labai bijojau dėl kitų žmonių: negalėčiau palikti mamos, Mariaus. Supratau, kad turiu su tuo kaip nors tvarkytis.“ Tačiau susitvarkyti nepadėjo net psichologė. „Pagelbėjo ir į visus klausimus atsakė Rytų psichologas Anantara. Jis parodė kelią, ir jis mane atvedė čia, kur esu šiandien.“

Šiandien Ieva džiaugiasi, kad nebeturi žalingų įpročių. Tiesa, vienas liko – vis dar moka pykti... Tačiau keistis padeda meditacija. Be jos neįsivaizduoja gyvenimo. „Tai – didžiausias ir geriausias atradimas mano gyvenime. Jei jos neturėčiau, šiuo sunkiu metu, ko gero, būčiau vėl pradėjusi vartoti kokius nors svaigalus“, – prisipažįsta Ieva.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 19

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Žurnalas „Žmonės" Nr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai