Ieva Zasimauskaitė dalijasi jos kurta daina ir jaukiomis akimirkomis iš Portugalijos: tos dienos virto vaizdo klipu

Ieva Zasimauskaitė / STOP kadrai iš Ievos Zasimauskaitė vaizdo klipo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-07 15:21
Šiais metais Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse atstovavusi I. Zasimauskaitė iš Portugalijos parsivežė ne tik puikius įspūdžius. Visi jos potyriai virto muzikiniu klipu dainai „Paslėpk mane“. Dainos žodžius parašė Ieva, o muziką – kompozitorius Vytautas Bikus.

Naujasis Ievos Zasimauskaitės vaizdo klipas buvo filmuojamas Portugalijoje. Visos Ievos viešnagės metu, ji ne tik dalyvavo begalėje renginių, bet ir galvojo apie ateitį. Juk sugrįžus ir vėl norėsis visus stebinti, užburti.

Naują dainą Ieva parašė dar būdama Lietuvoje, tačiau išvykusi į dainų konkursą, vykusį viename gražiausių pasaulio, miestų ji nusprendė nufilmuoti „Paslėpk mane“ vaizdo klipą.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Daina yra apie tai, kaip kartais norisi atsiriboti ir pradingti. Ramybės Ievai ypač trūko, kai ji išvyko į Lisaboną, kur vyko „Eurovizija“.

Nors Ievos palaikymo komanda ir visi aplink ją buvo labai šilti bei malonūs, tačiau Ieva tiek renginių, kiek tas kelias savaites, nėra turėjusi per visą savo gyvenimą.

I. Zasimauskaitė prisipažįsta – ji turi dar daug savo kūrybos dainų, kurios kada nors tikrai išvys dienos šviesą. Šiuo metu Ieva dirba su jai „eurovizinę“ dainą parašiusi Vytautu Bikumi.

„Jis nuostabus!“ – neslepia atlikėja ir dalijasi vasariškomis naujienomis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai