Ieva Zasimauskaitė apie planus vėl dalyvauti „Eurovizijoje“: yra viena sąlyga

Ieva Zasimauskaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Trečią aukščiausią Lietuvos rezultatą Eurovizijoje prieš trejus metus pasiekusi atlikėja Ieva Zasimauskaitė atskleidė, kad minčių vėl bandyti laimę šiame konkurse tikrai turi, tačiau ją atrankose žiūrovai išvys tik tuo atveju, jei favoritais laikoma grupė „The Roop" šiemet nelaimės.

„Po Eurovizijos finalo Portugalijoje manęs paklausė „ar kartotum?“ ir sakiau „tikrai ne“. Buvau ties perdegimo riba ir beprotiškai pavargusi tiek emociškai, tiek fiziškai. Eurovizija nėra tik trys minutės pasirodymo – tai nuolatinis darbas, labai daug bendravimo, labai daug visko... Tai buvo vienas didžiausių krūvių mano gyvenime“, – prisimena atlikėja.

„Pailsėjusi jau pradėjau galvoti, kad visgi norėčiau pakartoti, bet tik jeigu šiemet nelaimės „The Roop“. Jei laimės – tuomet neisiu, o jei nelaimės ir dar atsirastų tokia panaši daina, su kokia jau ėjau į Euroviziją, tokiu atveju tikrai labai norėčiau vėl sudalyvauti“, – teigia I.Zasimauskaitė.

Potencialaus 27-erių metų atlikėjos pasirodymo Eurovizijos atrankose dar teks gerokai palaukti, nes vis dar laukiame ir šių metų Eurovizijos, tuo metu artimiausioje ateityje I.Zasimauskaitės fanai iš jos gali tikėtis naujų dainų ir netgi albumo. Vienintelė kliūtis – atlikėjos spontaniškumas ir planavimo stoka.

„Yra dainų, laukiančių išvysti dienos šviesą, nes viskas jau yra paruošta ir reikia tik kažkokio vizualinio sprendimo. Ateinančios dvi dainos bus lyrinės, apie meilę ir mano išgyventus dalykus, o po to – albumas. Dainų yra pakankamai, jau galėjau išleisti kelis albumus, bet to tiesiog nepadariau“, – teigia Kaune augusi dainininkė.

Ieva Zasimauskaitė / Laidos nuotr.

„Kai ėjau į Euroviziją, Ramūnas Zilnys man sakė: „dar niekada nemačiau chaotiškesnio atlikėjo nei tu“. Jokios sistemos, jokios strategijos, jokios reklamos... Bet aš tokia esu, labai spontaniška, nė kiek neplanuojanti į priekį. Dabar pradėjau taikyti sau „laiko blokų“ sistemą, nes antraip aš nieko nepadarau ir po to savaitės gale dėl to nervuojuosi ir mąstau kaip man viską suspėti“, – prisipažįsta I.Zasimauskaitė.

Nors 2020-ieji metai buvo nelengvi daug kam, šalia pandemijos I.Zasimauskaitė dar teko išgyventi ir skyrybų procesą su vyru Mariumi Kiltinavičiumi (39). Ar atlikėjos širdis šiuo metu yra laisva – neaišku, tačiau į pasimatymus ji teigia tikrai nevaikštanti ir to daryti neplanuojanti.

Ieva Zasimauskaitė ir Marius Kiltinavičius / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Niekada gyvenime nuėjusi į pasimatymą. Galbūt ir buvo kažkas panašaus, kai su Marium nuėjom pažiūrėti filmo, kuris buvo tragedija, o tada ėjome valgyti į greito maisto restoraną, kuriame buvo labai blogas maistas. Viskas buvo taip blogai... Tikrai tragiškiausias įmanomas pasimatymas“, – atvirauja atlikėja.

„Į pasimatymus eiti bijočiau, nes bijau bendrauti su vyrais, kurių nepažįstu. Eiti kažkur susitikti su nepažįstamu žmogumi man yra tiesiog keista. Turbūt su nepažįstamu vyru niekada nesu ir šokusi klube, nes viską apie tą žmogų turėdavau susižinoti iš draugių ar socialinių tinklų. Nesu buvusi tokiam pasimatyme ir, manau, kad niekada neteks tokiame būti“, – pridūrė I.Zasimauskaitė. 

Kas Ievai Zasimauskaitei padėjo įveikti panikos priepuolius ir išgyventi „juodąjį“ gyvenimo laikotarpį, kokį naują hobį yra tiesiog įsimylėjusi ankstyvą pavasarį ir kodėl save vadina „truputėlį vyriška“ – sužinosite jau šį sekmadienį 20:45 val. laidoje „Mano pramogos veidai“ tik per Delfi TV.

Skaitykite daugiau