Ieva Swan įsigijo savo svajonių būstą: „Džiaugiuosi, kad visą gyvenimą buvau taupuolė“

Ieva Swan ir jos nauji namai / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Tinklaraštininkė Ieva Swan džiaugiasi didžiausiu savo pirkiniu – naujais namais. „Tai mano svajonių būstas!“, – pakilių emocijų neslepia su portalu Žmonės.lt kalbėdama Ieva.

Naują gyvenimo etapą pradedanti Ieva Swan portalui Žmonės.lt atskleidė įsigijusi savo svajonių būstą. Tinklaraštininkė Vilniaus senamiestyje įsigijo trijų kambarių butą, išplanuotą per du aukštus.

„Pirkau įrengtą butą, tad kol kas dar papildomai nieko neinvestavau. Kitų metų tikslas šį butą paturbinti ir padaryti jam remontą, tai ketinu padaryti žiemą“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Ieva.

Ieva Swan ir jos nauji namai / Asmeninio albumo nuotr.

Žinoma nuomonės formuotoja atskleidė, kas labiausiai sužavėjo įsigyjant savo pirmąjį nuosavą nekilnojamą turtą.

„Prieš renkantis būstą mano prioritetai buvo keli: didelė vonia, lokacija – senamiestis, balkonas ir, žinoma, kvadratūra. Tačiau pirmą kartą įžengus į butą mane labiausiai sužavėjo ne tik išpildyti lūkesčiai, bet ir židinys, kuris šaltais žiemos vakarais, tikiu, kad sušildys“, – džiaugėsi ji.

Ieva Swan įsikėlė į naują būstą / Asmeninio albumo nuotr.

Visgi, įgyvendinti vieną iš savo svajonių ir įsigyti nuosavą būstą nebuvo taip ir lengva. Ieva Swan atskleidė, kad teko susidurti ir su finansiniais bei biurokratiniais iššūkiais.

„Labai džiaugiuosi, kad visą gyvenimą buvau taupuolė, tad santaupų šiek tiek buvau susitaupiusi. Tačiau ne visi bankai buvo draugiški ir palankūs man, tad ši dalis šiek tiek užtruko, nes ėmiau papildomai ir paskolą.

Jau penkis metus dirbu sau ir nesu samdoma darbuotoja, o į tokius žmones bankai žiūri labai skeptiškai, tad banko paskolą gauti yra labai sunku“, – atskleidė tinkaraštininkė.

Ieva Swan įsikėlė į naują būstą / Asmeninio albumo nuotr.

Visai neseniai į naują butą sostinės širdyje įsikėlusi Ieva džiaugėsi, kad pagaliau įsigijo savo svajonių būstą, kuriame pradės naują gyvenimo etapą.

„Tai būstas, kuriame gera, norisi būti. Būtent taip jaučiuosi naujuose namuose, čia labai gera aura“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt džiaugėsi Ieva Swan.

Skaitykite daugiau