Ieva Stasiulevičiūtė tapo „Elizabeth Arden“ kvepalų veidu Lietuvoje

Ieva Stasiulevičiūtė / „Parfum Express” nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-05-02 10:53
Televizijos laidų vedėja, grupės „ŠarkA“ vokalistė, aktoriaus Vytauto Šapranausko mylimoji Ieva Stasiulevičiūtė tapo garsaus parfumerijos prekės ženklo „Elizabeth Arden“ dienų Lietuvoje ambasadore.

„Tai mano vieni iš mėgstamiausių kvepalų.  Jie išsiskiria gaiva ir švelnumu, puikiai tinka kasdienai. Tai iš tikrųjų ypatingas parfumerijos prekės ženklas. Ypač žavi jo kūrėjos gyvenimo istorija – paprasta medicinos sesuo tapo kosmetikos ir parfumerijos karaliene, aplenkė laiką ir išmokė to meto aukštuomenės damas naudoti dekoratyvinę kosmetiką kitaip nei buvo įprasta. Ji buvo įsitikinusi, kad grožis prasideda nuo sveikos odos.“, – sako Ieva Stasiulevičiūtė.

„Pasirinkome Ievą Elizabeth Arden dienų ambasadore, kadangi ji savo energija ir moteriškumu puikiai atitinka šio prekės ženklo kriterijus. Jauna, aktyvi, seksuali, provokuojanti ir visur spėjanti“, – teigė įmonės „Baltijos didmena“ mažmenos vadovė Lina Solominienė.

Pasirinkome Ievą Elizabeth Arden dienų ambasadore, kadangi ji savo energija ir moteriškumu puikiai atitinka šio prekės ženklo kriterijus.

Vandeniui atsparus blakstienų tušas – E.Arden išradimas

Elizabeth Arden gimė 1878 metais  Kanadoje. Jaunystėje, dirbdama medicinos sesele, ji ypač domėjosi kremais ir jų savybėmis. Elizabeth Arden savo virtuvėje įkūrė kažką laboratoriją, kur ekspermentavo su įvairiomis medžiagomis. Toks Elizabeth Arden entuziazmas sukėlė didelį kaimynų nepasitenkinimą dėl iš jos buto sklindančių kvapų. Būdama 30 metų, Elizabeth Arden persikėlė į Niujorką. Dvejus metus ji skyrė kosmetikos gamybos tyrinėjimams, o 1908 metais atidarė pirmąjį savo grožio saloną. Elizabeth Arden tam, kad išskirtų savo saloną iš kitų, kurių aplinkui buvo apstu, tiesiog nudažė salono duris ryškiai raudona spalva.

Labai greitai kosmetikos gaminius, kuriuos siūlė Elizabeth Arden salone, ėmė naudoti aukštuomenės damos, palaipsniui tapusios nuolatinėmis klientėmis. Daugelyje sričių Elizabeth Arden aplenkė laiką. Elizabeth Arden vardą išgarsino šešėliai ir blakstienų tušas, kuriuos iki tol naudojo tik aktorės. Be to, ji iškėlė idėją, kad makiažas turi derėti prie aprangos, o ne prie plaukų spalvos, kaip anksčiau buvo manoma. Vienu iš svarbiausių Elizabeth Arden išradimų tapo vandeniui atsparus blakstienų tušas. Pirmi Elizabeth Arden „Red Door“ kvepalai buvo sukurti 1922 metais. 

„Elizabeth Arden“ dienos  vyks visą gegužę parfumerijos parduotuvių tinkle „Parfum Express”. Gegužės 4 dieną, nuo  12 valandos,  „Elizabeth Arden” gerbėjus „Parfum Express” parduotuvėje sostinės prekybos centre VCUP konsultuos Ieva Stasiulevičiūtė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai