Ieva Stasiulevičiūtė: „Esu iš naujo įsimylėjusi gyvenimą“

Ieva Stasiulevičiūtė/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-30 18:16
Per „Žmonės 2020“ apdovanojimus savo ryškumu ir įvaizdžiu aplinkinių dėmesį kausčiusi radijo laidų vedėja Ieva Stasiulevičiūtė atvira – šiai progai nereikėjo ieškoti saugaus varianto.

Prieš savaitę Nacionaliniame operos ir baleto teatre buvo pagerbti kultūros, politikos, verslo bei pramogų pasaulio atstovai.

Viena iš įsimintiniausių vakaro viešnių tapo geltona dizainerio Kęsto Rimdžiaus suknele pasipuošusi, radijo bei televizijos laidų vedėja Ieva Stasiulevičiūtė.

„Žmonių“ apdovanojimai yra vienintelė proga metuose, kai mes sau galime leisti tiek daug, todėl labai dėl to džiaugiamės“, – apie ryškų pasirinkimą pasakojo I. Stasiulevičiūtė.

Ieva Stasiulevičiūtė ir Kęstas Rimdžius/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Ieva Stasiulevičiūtė ir Kęstas Rimdžius/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Kęstas turėjo tris aprangos pasiūlymus. Kai jis man pasakojo visas savo vizijas, abu nusišypsojome ir supratome, kad tai bus būtent ši suknelė, šiai progai nereikia ieškoti saugaus varianto. Labai džiaugiuosi, kad tai kardinaliai kitoks mano įvaizdis, taip kaip tądien – neatrodžiau niekada ir esu labai dėkinga Kęstui. Jis kiekvieną kartą mane pamato iš naujo“, – pasakojo Ieva.

Žinoma moteris juokavo, kad žmonės prie suknelės dažniausiai derina batelius, o ji – šukuoseną.

„Man atrodo Lietuvoje turime per mažai tokio lygio renginių. Jie yra privalomi. Ar jūs matėt kur nors pasaulyje didesnę gražiau atrodančių moterų ir pasitempusių vyrų koncentraciją? Aš labai rimtai šį renginį lyginu su pasaulinio lygio raudonaisiais kilimais. Mes tikrai turime kuo didžiuotis. Ir Kęstu taip pat“, – šypsojosi ji.

Ieva Stasiulevičiūtė/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Ieva Stasiulevičiūtė/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Ieva Stasiulevičiūtė/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Ieva Stasiulevičiūtė/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Ieva prisipažino, kad šiuo metu gyvenimą ji yra įsimylėjusi iš naujo.

„Išgyvenu darbingą laikotarpį, šiandien buvo labai graži diena, nors ir labai šalta, bet giedra. Eidama ir rankoje nešdamasi šešias poras batelių, galvojau, kad esu beprotiškai laiminga, nes turiu nuostabų darbą, draugus ir nuostabią suknelę vakarui. Šiuo metu savo gyvenimą esu įsimylėjusi iš naujo.“

Kalbėdama apie asmeninį gyvenimą Ieva prisipažino, kad jos širdis  – laisva.

„Aš santykių šiuo metu neieškau, paprasčiausiai džiaugiuosi gyvenimu“, – kalbėjo praėjusių metų vasarą su didžėjumi Justinu Žvigu sužadėtuves nutraukusi moteris. 

Naujausi straipsniai