Ieva Šabanė ir Leonardas Pobedonoscevas Balio gyventojus prakalbino lietuviškai

„Balinėtojai“ Ieva Šabanė, Leonardas Pobedonoscevas ir dukra Emilija / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-05 17:23
Ievos Šabanės ir Leonardo Pobedonoscevo projektas „Balinėtojai“ švenčia 2 metų gimtadienį. Svajonių sala tituluojamo Balio gyventojus pora mėgino prakalbinti lietuviškai.

„Gera keliauti, gera grįžti į namus ir vėl ruoštis kelionei. Gera visur, kur lydi šypsena ir gyventi yra gera,“ – teigė egzotiškoje Indonezijos saloje su dukrele Emilija gyvenanti pora.

Ieva sako, kad namai šioje žinutėje – filosofiniai. „Gera grįžti – tai būti su savimi. Ir Lietuvoje, ir kur benuvažiuoji. Namai – kai grįžti į save, bet tiesiogine prasme, žinoma, mūsų namai – Lietuvoje, o Balis – lyg sodyba,“ – juokiasi moteris.

Dar 2015 metais praleidę pusmetį Balyje keliautojai nusprendė, kad būtina „pratęsti balinėjimą“.

„Pasaulis staiga pasidarė platus, bet kartu – labai mažas ir lengvai pasiekiamas,“ – tuomet jie sakė „Žmonėms“. Keliolikos valandų skrydis iki Lietuvos šeimos neišgąsdino.

Balinėtojai

Gera balinėti, gera grįžti į namus ir vėl ruoštis kelionei. Gera visur, kur lydi šypsena ir galime su jumis dalintis atradimų džiaugsmais!!!???????? ???? Šiandien mums ypatinga diena!! Balinėtojams jau 2...

„Pusę metų keliavome po Aziją, tuomet pusantrų gyvenome Balyje, o šiuo metu važinėjam Lietuva–Balis ir kitas šalis – balinėjam po pasaulį,“ – pasakojo keliautoja.

Ieva džiaugiasi, kad projektas, gimęs iš noro dalintis savo įspūdžiais galiausiai padeda žmonėms keliauti. „Į mus dažniausiai kreipiasi savarankiški keliautojai, taip pat siūlome grynai moteriškas atostogas. Rūpinuosi, kad sukurčiau saugią ir jaukią atmosferą. Šios kelionės moterims – puiki galimybė nebūti vienoms,“ – teigė moteris.

Balinėtojai“, pasirodo, neturi nieko bendro su Baliu. „Šis pavadinimas – apie žmones, šokinėjančius iš balos į balą, nebijančius sušlapti besidžiaugiant lietumi. Džiaugiuosi, kad draugė pasiūlė sukurti man galimybę dalintis įspūdžiais ir netikėjau, kad kada nors kas nors mums parašys, prašydamas pagalbos keliaujant,“ – džiaugėsi dviejų metų gimtadienį švenčiančio projekto autorė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai