Ieva Prudnikovaitė ir Modestas Pitrėnas: „Laukia ramios naminės Kalėdos“

Ieva Prudnikovaitė ir Modestas Pitrėnas su dukromis / Žurnalo „Žmonės“ viršelis / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-09 12:00
Į juos žiūrint ramu ir gera. Netgi viltinga, kad Kalėdos tikrai ateis. Ir kad tikrosios vertybės – meilė šeimai, nuoširdumas ir pagarba vienas kitam – išliks nepakitusios. Žurnalistė Jūratė Ražkovskytė išsinešė tikrą kalėdinę nuotaiką po pokalbio su šios savaitės viršelio herojais.

„Kalėdų laukimas ir pati šventė visai nepriklauso nuo išorinių veiksnių – ji tokia, kokią išgyveni, išjauti, išbūni“, – neigiamos nuotaikos ir emocijų į savo gyvenimą neįsileidžia operos solistė Ieva Prudnikovaitė (37) ir Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Modestas Pitrėnas (46). Šio magiško laiko labiausiai neleidžia pamiršti dukros – aštuonerių Veronika ir ketverių Magdalena.

Nors profesine prasme šio sudėtingo laikotarpio neįmanoma paversti pranašumais, tačiau Modestas į šitą „keistą“ laiką žiūri su ramybe, ironija ir dideliu dėkingumu. Jųdviejų su Ieva dukros dabar tokio amžiaus, kai joms rodomos meilės negali būti per daug. O tam dabar jis turi pakankamai laiko. „Slegia tik nežinomybė dėl ateities ir klausimas, ar tokiame – makabriškai kaukėtame – pasaulyje nuo šiol augs mūsų dukros?“ – svarsto Ieva.

Man atrodo, kad savo vyrą įsimylėjau iš naujo.

Modestas nelinkęs sureikšminti pandeminių iššūkių. Labiau nerimauja dėl dukrų paauglystės, tada ši pandemija greičiausiai atrodys „juokinga ir primityviai išpūsta isterija“.

Buvimo vienoje erdvėje pora nevadina įkalinimu namuose. Ieva sako, kad pavasarį paskelbus karantiną tik pirmas tris paras panikavo. Vėliau tiesiog mėgavosi.

„Man atrodo, kad savo vyrą įsimylėjau iš naujo“, – juokiasi. Karjerą, žinoma, teko pristabdyti. Tačiau tai jos nė kiek nežeidžia. „Darbas man nėra religija, o štai vaikus ir šeimą drąsiai užkelčiau ant altoriaus. Motinystė yra su niekuo nesulyginama pilnatvė“. Tad ir naujais metais sau ji norėtų palinkėti „mesti motinišką perfekcionizmą į šalį ir mėgautis stebint dukras, kurios yra neįtikėtinai skirtingos, tobulai netobulos ir tokios nuostabios“.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“.

Naujausi straipsniai